EN|RU|UK
 Форум Украины(624317)
  59  1
Тему создал: 1+1

СБУ просить волинян повідомляти про провокації під час відзначення 1020-ї річниці Хрещення Київської Русі. Конфіденційність - гарантують

Управління СБУ у Волинській області звертається до мешканців краю із проханням інформувати про можливі правопорушення. Про це ЗІКу 21 липня повідомили у прес-групі УСБУ у Волинській області.
У повідомленні прес-групи йдеться: "Виходячи із необхідності забезпечення належного рівня безпеки під час відзначення у липні ц.р. 1020-ї річниці Хрещення Київської Русі, управління Служби безпеки України у Волинській області звертається до волинян із проханням повідомляти про можливі протиправні прояви, провокаційні дії, спрямовані на розпалювання конфліктів на релігійному ґрунті, порушення конституційних прав".

В УСБУ у Волинській області функціонує телефон «гарячої лінії» - (03322) 4-40-25 , який буде працювати цілодобово під час урочистостей.

"Усі звернення громадян обов"язково будуть розглядатися і не залишаться поза увагою співробітників Служби безпеки України. Конфіденційність гарантуємо", - запевнили у прес-групі.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша Крест, Alex Ukraina b20e163e, RussianChuckcha, sulima ivan, Murlin Murloff, Преступник Ворвзаконович, Иван Стас, Екзорцист, сепаратизму смерть, Anton UA 614ffd10, Gaydamaka Kozak, Степа Лыходэев, Джамал, RustIck, I Ka 538a282a
 Всего на сайте: 41 писатель
 
 
 
 
 
 вверх