EN|RU|UK
 Форум Украины(625247)
  222  22
Тему создал: Без Имени

читали, що сказанув Луценко? :)

Луценко: "Можете вважати мене расистом"
16.07.2008 13:28___ www.ПРАВДА.com.ua

Версія для друку Додати коментар [ 18 ]

--------------------------------------------------------------------------------

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко закликає обмежити залучення в Києві робочої сили із далекого зарубіжжя.

Про це він сказав на засіданні колегії Головного управління МВС у Києві у вівторок, повідомляє "Комерсант-Україна".

Останні події

У МЕДВЕДЬКА ЗВИНУВАЧУЮТЬ ЖУРНАЛІСТА УП У ПОРУШЕННЯХ
У Литвина радять БЮТівцям "мовчати у тряпочку" зі своїм позачерговим засіданням

Після звіту начальника відділу громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб ГУ МВС Києва, Луценко запитав, скільки видів на проживання було видано громадянам з далекого зарубіжжя.

Почувши відповідь "сімдесят", міністр обурився: "Навіщо? У нас що, своєї робочої сили не вистачає? Хочете в Китай – беріть квиток і їдьте туди у відпустку".

"Можете вважати мене расистом, але ще один Харків або Одесу я в Києві влаштувати не дозволю", - заявив Луценко.

"Установка така: видаємо дозвіл, тільки якщо він одружився з нашою. Тому що з такими темпами мені доведеться запрошувати в"єтнамців і китайців у міліцію замість вас!", - додав міністр.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Murlin Murloff, злой крот, Arkady Korshun, вакула13, Igor Strl, Volodja2911, ПРАВДИВЫЙ, borodas, trolik, Андрей Шевченко 73396fdd, Ksenia VB, Александр Лекс, Aлександр Alexsis, не олигарх, Antony, 5 копійок, МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ, Pavlo Dudra, Colt, Den4ik1771, cimbitep, экзорцист, НБ, Яков1, Наталья Сергеева 080fff47, Ампер Вольтович, Иван Стас, Євген Островський
 Всего на сайте: 95 писателей

вверх