EN|RU|UK
 Форум Украины(636286)
  222  22
Тему создал: Без Имени

читали, що сказанув Луценко? :)

Луценко: "Можете вважати мене расистом"
16.07.2008 13:28___ www.ПРАВДА.com.ua

Версія для друку Додати коментар [ 18 ]

--------------------------------------------------------------------------------

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко закликає обмежити залучення в Києві робочої сили із далекого зарубіжжя.

Про це він сказав на засіданні колегії Головного управління МВС у Києві у вівторок, повідомляє "Комерсант-Україна".

Останні події

У МЕДВЕДЬКА ЗВИНУВАЧУЮТЬ ЖУРНАЛІСТА УП У ПОРУШЕННЯХ
У Литвина радять БЮТівцям "мовчати у тряпочку" зі своїм позачерговим засіданням

Після звіту начальника відділу громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб ГУ МВС Києва, Луценко запитав, скільки видів на проживання було видано громадянам з далекого зарубіжжя.

Почувши відповідь "сімдесят", міністр обурився: "Навіщо? У нас що, своєї робочої сили не вистачає? Хочете в Китай – беріть квиток і їдьте туди у відпустку".

"Можете вважати мене расистом, але ще один Харків або Одесу я в Києві влаштувати не дозволю", - заявив Луценко.

"Установка така: видаємо дозвіл, тільки якщо він одружився з нашою. Тому що з такими темпами мені доведеться запрошувати в"єтнамців і китайців у міліцію замість вас!", - додав міністр.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Игорь Мельник 1e80ecc1, Magdalena Zurbiene, Cтарий Кінь, Igor L, vassa0103, Александр Пахомов 395cba96, Gabriel Monte, 133133, Николай Журавель 28f686bb, Sophia-Maria Duglass, Андрей Жуков b738201d, Андрей Лунёв f3aa6aac, Великая Исландия, Andrey Li, Маркиз, Evgen Zalyp, seregaukraine, Urs, Aleks_15, Uxmal, RobinHood dfb9bea2, sit, Салаутдин, La Figa56 ab2ed38e, Анатолий1963, SergTranscarpathian, MausMike, gassab, NonCFist, ГАБРИЭЛЬ, Alex_Dimitrov, Vovcheg Zak, Константин Чигрин 0526e6d3, Аль Капучіно, Привет, tadey, Сергей Иванофф, Саша Крест, kuba, Petro Good, botoks, Антіп Тіп, Евгений Калашников, бостууга, Андрій Жагун, Дин Рид 4cb3d1a3, Татьяна Лайф, Вовочка - много ходов очка, Valik babuchkin, elen fedor
 Всего на сайте: 165 писателей

вверх