EN|RU|UK
 Форум Украины(624315)
  267  12
Тему создал: Укр....

Суто український парадокс цін на житлову нерухомість

В даний час склалась ситуація, що людям вигідно продати свої квартири, покласти гроші на депозит та жити в орендованому житлі. Наприклад, квартира коштує 500 тисяч гривень. Депозит дасть дохід з цих грошей на рівні 15% мінімум. Отже маємо 75 тисяч гривень на рік , або 6250 гривень на місяць. І це мініму, бо є депозити і по 20% зараз. А тепер скажіть, хіба за такі гроші ви орендуєте квартиру, яка коштує приблизно 100 000 доларів? Звичайно ж, що оренда коштує дешевше.
А якщо взяти більш дорогу квартиру для прикладу, то там різниця між доходом по депозиту та орендою ще більша виходить. Отже зараз невигідно не те що купувати житло, а невигідно навіть володіти тим житлом , яке вже є в власності. Бо через доход за депозитами відбувається одночасно і оплата корисної споживацької властивості (власне факт наявності житла) і одночасно відбувається позитивний фінансовий результат, який можна використати для подальшого накопичення грошей на купівлю того ж власного житла в майбутньому.
Ті люди, які за таких умов ще і в кредит купують житло , та виплачують відсотки банку, - взагалі лохи.
Висновок: поки ціна на депозити не впаде до такого рівня, щоб орендувати стало невигідно, купувати житло - це вчинок недалекоглядної та економічно безграмотної людини. Якщо раніше ще існував фактор подорожчання житла, і можна було самовиправдатись, що потім буде дорожче купувати, то зараз потенціал росту цін вже вичерпано. Отже самий час ПРОДАВАТИ! поки не пізно і ціна не обвалилася взагалі.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Wevelsburg, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Юра Багтистов, Witness, aquarius580 ., Serega 62, icecream 777551c8, David Vilson, Стрелок, fedjka - fedjka, Саша Киев, Stephan Bil, 2Ghfdlf, andrew_sc, Teodor Darrizer, _Дід_, віктор федорович 31ee1569, DI GI, Maks Kolorto, Максим Атаманюк, Олег Сербин 10d6f9ec, Vovcheg Zak, финансист, Gangster, Лола Ножкинв, Лариса fb3d953c
 Всего на сайте: 81 писатель
 
 
 
 
 
 вверх