EN|RU|UK
 Форум Украины(624869)
  99  1
Тему создал: Бидловата біомаса

Кириленко жжот! )))

У БЮТ вважають розгляд парламентом звіту уряду і намагання висловити йому недовіру розправою над Кабміном Юлії Тимошенко.

"Однозначна оцінка фракції намагання сьогодні поставити це питання – це примітивне бажання розправитись", - заявив з трибуни парламенту лідер фракції БЮТ Іван Кириленко.

При цьому він висловив думку, що ця розправа опозиції не вдалася.

"Я не знаю, як назвуть журналісти сьогоднішнє дійство – хто назве бліц-кріг, хто назве фарс, але я можу сказати одне – він не вдався. Ви виглядали, наші колеги, непереконливо. Хто готував доповідь шановному Миколі Яновичу?", - обурився Кириленко.

Далі він розкритикував доповідь Азарова щодо роботи уряду.

"Во первих строках свеого письма звертатись до уряду і вопрошать "Доколє?", і коли уряд відповість за падіння індексів індексів ІДА, IBF, доу джонса, абвгд опрст... Мені здається, що виборцям падіння цих індексів так же цікаво, як збої в роботі синхрофазотрону на мисі Канаверел у штаті Флорида", - сказав Кириленко.

"А закінчив Микола Янович: "Правительство достойно отставки, потому что не в состоянии призвести 60 миллионов навоза". Спасибі. Произведем", - додав він.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
John Observer, Bogdan_, Слава Украине 706c8f12, Nel Castro, Батько Махно dd05eddf, sulima ivan, Saw Ewas 1a26b1e6, Татишо, Yuriy Yurieff, Garsia UA, Jimmy Hill, Colt, Cтарий Кінь, Иванко, Urs, Ora Sto, Владимир Шатохин e8180b8c, Йозеф Швейк, Ars UA, Борис Павлов, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Rostyslav Komarnytsky, Сергей Коваленко 9044b06d, igor555 ab2700df, SergeL
 Всего на сайте: 80 писателей

вверх