EN|RU|UK
 Форум Украины(624020)
  191  3
Тему создал:

МЕЛЬНИЧЕНКО: "ЛИТВИН - КРАДІЙ ТА ПАТОЛОГІЧНИЙ ЖЛОБ!"

18 червня я разом з Лесею Гонгадзе та Андрієм Шкілем знаходився в Комітеті Верховної Ради з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, біля нас пробіг, опустивши очі, Литвин. Наступного разу я бачив світоча української політики у "Свободі" Савіка Шустера, він говорив до товаришів по політичному цеху чудову промову: "Дивлюсь я на все і думаю: коли ж ви про народ думати почнете?".
Таким чином Володимир Михайлович переконливо продемонстрував телеглядачу, що в Україні є два види політиків: брудні, продажні, підлі мерзотники та - через рисочку - Володимир Михайлович Литвин.
ОСТАННІ НОВИНИ

Між тим, варто було б погодитись із "потрібним" - він, Володимир Михайлович Литвин, є дійсно унікальним навіть в тому надзвичайному цирку, який називають українською політикою. І питання він поставив правильне та своєчасне. Навіть можна сформулювати відповіді на це питання.
Отже, українські політики почнуть думати про країну та народ, відповідати за свої дії на наступних умовах:

1. Якщо з політики будуть вигнані особи, які займаються вульгарними крадіжками. Крадіжками чужих текстів, ідей, думок, наприклад. Вся так звана академічна кар’єра пана Литвина являє собою неперервну чергу крадіжок – від статей та формулювань до академічних звань. Раніше, коли Володимира Михайловича ловили за руку, як кишенькового злодія в підземному переході, він хоча б намагався виправдовуватись, як у випадку із статтею, поцупленою з американського журналу, пояснюючи цю крадіжку бажанням створити "інтелектуальну провокацію". Тепер він не просто краде, він ще і погрожує обкраденим, змушуючи їх мовчати.

2. Якщо з політики будуть забрані аморальні подонки типу того, який перегрузив Кучму доносами на нешкідливого журналіста, перетворив цього журналіста на страшного монстра, мало не головну загрозу національній безпеці, а потім нацькував на нього всю репресивну міліцейську машину. Мало того, цей подонок в той же час активно інтригував разом із своїм подільником – Міністром внутрішніх справ, підготовлюючи заколот у палаці. Коли запахло смаженим – подонок підвів екс-міністра під розстріл. Що дивно – при всіх розслідуваннях вбивства бідолашного журналіста – подонок якимось чином випав з поля зору правоохоронних органів, хоча всі більш-менш обізнані знають, хто виступив ініціатором процесу, в якому вже чимало трупів.
Досить говорити про українські правоохоронні органи на чолі з "чесною", "непідкупною", "професійною" Генпрокуратурою - і так все зрозуміло. Вражає інше – як по команді замовкли всі журналісти, зникли публікації про роль Литвина в справі Гонгадзе. Але насправді ця роль ключова. Чи українська "свобода слова" до Литвина не приміняється? Або ж наші "акули пера" вважають, що при нагоді Володимир Михайлович змилостивиться виводити їх на доріжку, що закінчується у Таращанському лісі?

Володимир Михайлович вважає, що вся ця історія вже закінчилась, він відбувся легким переляком і тепер знову можна розводити демагогію з приводу моральності в політиці та потрібності Україні? Володимире Михайловичу, історія тільки починається. Я не дам вам уникнути відповідальності. Комітет Міністрів Ради Європи недарма вимагає реального розслідування "справи Гонгадзе" та покарання замовників. Адже Європі не вдасться замилити очі ні осудженням стрілочників, не вдасться сховати правду за трупами Кравченка, Дагева та напівтрупом Фере.
Володимир Михайлович не розуміє, що "справа Гонгадзе" припинила бути проблемою внутрішньополітичною, тому і хорохориться. А дарма…

3. Третя умова очищення української політики – очищення її від патологічних жлобів.
Справа навіть не у вимаганні хабарів за кожний закон, за кожне призначення, не в легендарній схемі доданого податку на повернення ПДВ, створеної разом із Брезвіним, якою був "охоплений" кожен підприємець м. Києва. Відморозками Україну не здивуєш. Справа як раз в патологічності цього жлобського стану.

Уявіть собі, мультиміліонер, що займає одну з найвпливовіших посад в державі, відвідує з напівдобовим візитом український миротворчий контингент в колишній Югославії і на цій основі вимагає для себе статус "воїна-інтернаціоналіста". Листи пише, телефонує, службовий люд напрягає. Але навіщо воно йому? Добре, для якого-небудь хлопця, що втратив ногу в Афгані, такий статус надає хоча б химерну надію зачепитись бодай за що-небудь у житті. Але цьому навіщо?

Це і є привид патології, коли хапальний рефлекс, що супроводжується великим виділенням кишкових соків, вимикає і мозок, і совість, і навіть задній запобіжник. Ця патологія, чимось схожа на онкологічну хворобу, швидко пускає метастази у вигляді різнорідних Куциків і заражує відходами власної життєдіяльності все навколо, усі та все заражується тим же жлобством, стає гнилим та підлим.
Вважається, що жлобське царство встановилось в Україні з царювання Хоружевки. Дозволимо собі не погодитись, Хоружевка прийшла в Україну на добре підготований ґрунт.

4. Для очищення української політики необхідно випалювати демагогів. В Україні створився особливий тип демагога, що ховає за високопарними фразами, романтичними пассажами, "космічними" відвертостями цинічного та ненаситного жлоба. Подивіться на типологічний ряд: Ющенко, Кучма, Литвин… недарма на останніх виборах в Києві головну роль у підкупі виборців блоком відіграв блок Литвина.
А в іншому, беручи до уваги все вище зазначене, я з Володимиром Михайловичем повністю згоден. Цю клоаку необхідно вичищати. Починаючи з Литвина

P.S. "Шановний" Володимир Михайлович, я не можу вам відмовити у вашому проханні оприлюднити всі записи, тому найближчим часом ви можете послухати, прочитати та пригадати, на превеликий жаль, дуже малу частину злочинів, які ви скоїли проти українського народу. Все, що буде публікуватись на цьому сайті, я буду передавати у Генеральну Прокуратуру України із наданням йому юридичної оцінки.

Микола Мельниченко, melnychenko.com.ua

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Sophia-Maria Duglass, Baks13, Alexandr Slavich, Адвокатик, ShepelTatiana, Паровоз на Соломенке, Путлер Капут, Aлександр Alexsis, Михаил Жупанин, Антипа Пилигримов, Олег Сербин 10d6f9ec, cimbitep, Colt, Константин 1041a131, жовтоблакитний, Ron Ma, gregori, Иванко, Ринат Амедов, укропбандерівець, Naktis Naktiss, Корсунский, malachivo, Gabriel Monte, Marina Sun 9d96d431, Max Gor, Андрій Польщенко, Denisn, Виамин Павловский, Валерий Петрик, Vedana, magic SOM, Fizko Kyiv, Виктор Сокил, Глеб123, сепаратизму смерть, Toshno Newapkokrad, Andrey Bolcman, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, 1970-kva, Андрей Андреев bd5e532a, Oleksandr Valovyi, Stephan Bil, Андрей Шевченко 73396fdd, Николай Тесля 2d4d7d57, Vlad Dyvin, Роман Попов d6e01214, Вася Шевченко f77d76ba, marina marinina, Gaydamaka Kozak, Vadym Tsyrkalyuk, Раїса Шевченко, Дегтярева Людмила, Юрій Бровкін, Twellen van 4365cde1, Nedd Tyler c6720389, KharkovCity, Dmitriy Petrov, Мабон, Владіслав Українець, умом рассею не понять
 Всего на сайте: 187 писателей

вверх