EN|RU|UK
 Форум Украины(635406)
  132  2
Тему создал: Chicago

Чи можу я подати в суд на президента?

Годину тому подивився "Свободу слова" з Савіком Шустером і мало з дивану не впав. Виявляється Президент Ющенко за час перебування на посаді переніс 24 операції. Я вже мовчу про те як він в робочий час літав по своїх проблемах. Мене, навіть, не цікавить чи платив він за літак. Мене цікавить хто і на основі чого керував країною в той час, коли він був під ЗАГАЛьНИМ наркозом? Як на мене це пряме порушення Конституції на рівні державного перевороту. І не треба про посвяту себе і геройство. Я не хочу їхати поїздом в якому машиніст рішив собі компрес зробити, поки кочегар керує. Хто знає наскільки реально можна звернутись в суд з позовом проти президента?

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Константин Гризодубо, Виктор Сморжевский, olenca2807, Ivory, ПРАВДИВЫЙ, Temprary FD, sulima ivan, Андрей Дидовик, Spun, Сергей Иванофф, Серов свидомый, житель юговостока, Ybaldy, Константин 1041a131, cobalt_sinus, ГАБРИЭЛЬ ГАБРИЭЛЬ, Yuriy Smith, Olga Mansika, 4Liberty UA, vigo, Дегтярева Людмила, Сергей Гайджин, Владимир Суб, шурец, 12345678, Влад Михайлович f31a5a47, Trot91, russkiy ukrainec, Saw Ewas 1a26b1e6, буков, Чинганчгук, Frol Fedoroff, Evgen Slobojanski, Антон Левченко, Nikolay Lysenko, Антип61, variable general, phantom4, Ярослав Лутченко, Serega 62, SergTranscarpathian, Valentin Nasus, РоботБАндер2, Arkady Korshun, Peterr, Ирод Снегуровик, Димитрий CrimeaBandera, Veyshnor Rolf, Артур Пирожков 0437828b, Ksenia VB, Центроболт, Gyro, Игорь Хирскл, secret secret_too, La Figa56 ab2ed38e, ПАРАБЕЛЛУМ 777, Алексус, morbius2014, Великая Исландия, Vlad1606, , Дора, Олєкса Москаленко, слава загоровский, Bander_UA 1d21dedd, Шагай Правой, Адвокатик, птица говорун ef72a73d, Вася Шевченко f77d76ba, Nikol Pricol, Игорь Д, Roine S, Cтарий Кінь
 Всего на сайте: 244 писателя

вверх