EN|RU|UK
 Форум Украины(624458)
  132  2
Тему создал: Chicago

Чи можу я подати в суд на президента?

Годину тому подивився "Свободу слова" з Савіком Шустером і мало з дивану не впав. Виявляється Президент Ющенко за час перебування на посаді переніс 24 операції. Я вже мовчу про те як він в робочий час літав по своїх проблемах. Мене, навіть, не цікавить чи платив він за літак. Мене цікавить хто і на основі чого керував країною в той час, коли він був під ЗАГАЛьНИМ наркозом? Як на мене це пряме порушення Конституції на рівні державного перевороту. І не треба про посвяту себе і геройство. Я не хочу їхати поїздом в якому машиніст рішив собі компрес зробити, поки кочегар керує. Хто знає наскільки реально можна звернутись в суд з позовом проти президента?

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
motorolla, ShepelTatiana, Вася Шевченко f77d76ba, Elena Drozd, 2Ghfdlf, Вова Индюков, MausMike, литвин, Андрей Веселовский, Русскоязычный, Володимир Павлович, Ming Uing b56f719d, Gaydamaka Kozak, лютый, Виктор Вик, Олександр Петренко b28e592f, Леопольд Пупкин 3cf6c583, Evgen Tchioma, Вячеслав Айшер db13345f, Vladimir Putny, Гыг с Вами, marina marinina, дмитро кук, Garsia UA, Константин 1041a131, Батько Махно dd05eddf, Бумеранг, seregaukraine, Люцифер, Gyro, Ksenia VB, Lev Levin, Человеколюб Обыкновенный, Константин Гризодубо, Лесли, Максим Полынов, zaParisian, MClyen Natalia, Good Life, Alexandr Slavich, Livij, Чинганчгук, Urs, Игорь Мельник 1e80ecc1, Kris Sczepan, Сергей Никоненко b2bd1a4a, Владимр Святюк, octr9k, Серёжа Иванов 4c900fb0, Vilaer, Cтарий Кінь
 Всего на сайте: 178 писателей

вверх