EN|RU|UK
 Форум Украины(636480)
  210  1
Тему создал:

Чорного трансплантолога з Ізраїлю відпустили в Донецьку

Громадянин Ізраїлю Міхаель Зіс, підозрюваний правоохоронними органами України в організації незаконних трансплантаціях органів, звільнений під заставу в 17 тисяч гривень (близько 3,5 тисяч доларів). Таке рішення, як повідомляє ІА REGNUM, ухвалив напередодні Ворошиловський районний суд Донецька.

Нагадаємо, що ізраїльський хірург Міхаель Зіс, якого ЗМІ назвали «чорним трансплантологом», був затриманий в Донецьку в жовтні минулого року. Зіса підозрювали в організації багаточисельних нелегальних операцій по вилученню і пересадці донорських органів, в основному нирок, які проводилися на території України.

На думку слідчих, як донорів Зіс і його команда використовували громадян Молдавії. Узяті у них органи зловмисники пересаджували багатим клієнтам, громадянам Ізраїлю і країн Європи. Донори отримували за нирку близько трьох тисяч доларів, пацієнтам, що потребують же пересадки, операція обходилася в десятки разів дорожче.

Після затримання Зіса питання про його екстрадицію обговорювалося з владою Ізраїлю і Молдови, проте ніяких конкретних рішень прийнято не було.

Зараз прокуратура Донецької області проводить перевірку законності рішення суду про звільнення Зіса. Представники МВС не виключають, що, опинившись на волі, підслідний спробує якнайскоріше покинути територію України.
http://reactor.org.ua/index.php?newsid=1272

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ksenia VB, 5 копійок, oliver old, Том Джонс, Василь Бондарчук, Игорь Д, Pavlo Dudra, Pavlo Zdorenko, Gerri Philantrop, Colt, Лера Ларченко, Yurii Sliusarchuk, Франческа, Zu Docs, Юрий Рыжков, Rjr, злой крот, ice -cream 32db2350, росися вперде d82e7584, Petro Good, cvthtrf, berlinigor, Vsevolod Marchenko, Ljrnjh, Good Life, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, Maksim Perepelitca, Алла Новосад 5b57f84f, Олег Пеня 27a5a044, Артм Воронцов, Лео Кот
 Всего на сайте: 104 писателя
 
 
 
 
 
 вверх