EN|RU|UK
 Форум Украины(630167)
  132  8
Тему создал: Без Имени

Які ми щасливі! Які ми щасливі! А у кацапів такого щастя не має і не буде.

Яке щастя нам випало! Яке велике щастя нам випало! Ми українці після Великої Помаранчової революції в 2004 році під керівництвом нашого Великого вождя і вчителя Ющенко Віктора Андрійовича і нашої Великої матері і вчительки Тимошенко Юлії Володимировни як вони і безумовно зробилися СВІДОМИМИ українцями! Яке це Велике щастя опинитися в лавах СВІДОМИХ західних українців! В свою чергу західні українці, галичани, під чуйним керівництвім Великих братів поляків Квасневського і братів Качіньских зробилися із прешиблиних телят СВІДОМИМИ українцями.
Але кацапам таке щастя не випало! І не випаде! У кацапів не було і не буде Великого Вождя і Вчителя і у якого вся пика в прищах Віктора Андрійовича Ющенка і матері вчительки у якої кермо на голові, АЛЯ ЛЕСЯ УКРАЇНКА, Юлії Володимировни Тимошенко. У кацапів не було Великої Помаранчової революції, у кацапів не було Майдана і не було наметів на Майдані. Кацапи не стояли на Майдані з помаранчевими прапорами, а ми стояли, для того щоб ми зробилися СІДОМИМИ.
Які ми щасливі! Які ми щасливі! Кацапи нам заздрят, а нам хоть би що, МИ СВІДОМІ! За нами БУШ і Державний Департамент США. Вони теж СВІДОМІ, в Іраку вбивають не свідомих, щоб лишилися в світі тільки СВІДОМІ. Нам Буш і брати Качіньські дозволять жити і розмножуватись, але кацапам не дозволять. В Польщі побудують і націлять на кацапів ПРО, тому що вони НЕ СВІДОМІ.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Саша Крест, Ервін Флетчер, дядя Сэм f4c0ca00, Amber, RobinHood dfb9bea2, Клиф, Алексус, Мускорта, Змиевобандеровец, ЯЗНАЮ, NNN, Андрій Жаровський, лао-цзы-дун, Виталий Прокуратор, Pavlo Dudra, Джамал, ХОРТ, cvthtrf, Rostyslav Komarnytsky, tihon, Елена Карпенко f98c030d, Василий Казимко, не олигарх, Леопольд Пупкин a45bc2dc, Zlayya Zemfira, I Ka 538a282a, Juli Schubs, Еxorcist, Alexander Cherepchenko, Ali Hasan, GSN, sulima ivan, Badahos Esp, Мабон, малыш Бакинский, 5050, Владік, Илья Гуляйпольский 5914cfa3, oleg kovalek, Володимир Павлович, Anjey Kampfer, Андрей Шевченко 73396fdd, Westwind Ukrainian, мене, Леонид Днепр, RussianChuckcha, Envoy, Игорь Хирскл, Хавронников Степан, Святослав укр, Keksur Keks, Загорулько Прасковья, Oles Ivanov, Mikola Tishkivskiy, Semen Semenich, Агамемнон, Руцкий Рейх, Джимми Джойс 39d71113, taris, Ринат Амедов, Владимир Лобанов, Said_, DI GI, Антидот new, La Figa56 ab2ed38e, Eispickel, Роман Іванович, Maks Kolorto, aquarius580 .
 Всего на сайте: 189 писателей
 
 
 
 
 
 вверх