EN|RU|UK
 Форум Украины(619237)
  132  8
Тему создал: Без Имени

Які ми щасливі! Які ми щасливі! А у кацапів такого щастя не має і не буде.

Яке щастя нам випало! Яке велике щастя нам випало! Ми українці після Великої Помаранчової революції в 2004 році під керівництвом нашого Великого вождя і вчителя Ющенко Віктора Андрійовича і нашої Великої матері і вчительки Тимошенко Юлії Володимировни як вони і безумовно зробилися СВІДОМИМИ українцями! Яке це Велике щастя опинитися в лавах СВІДОМИХ західних українців! В свою чергу західні українці, галичани, під чуйним керівництвім Великих братів поляків Квасневського і братів Качіньских зробилися із прешиблиних телят СВІДОМИМИ українцями.
Але кацапам таке щастя не випало! І не випаде! У кацапів не було і не буде Великого Вождя і Вчителя і у якого вся пика в прищах Віктора Андрійовича Ющенка і матері вчительки у якої кермо на голові, АЛЯ ЛЕСЯ УКРАЇНКА, Юлії Володимировни Тимошенко. У кацапів не було Великої Помаранчової революції, у кацапів не було Майдана і не було наметів на Майдані. Кацапи не стояли на Майдані з помаранчевими прапорами, а ми стояли, для того щоб ми зробилися СІДОМИМИ.
Які ми щасливі! Які ми щасливі! Кацапи нам заздрят, а нам хоть би що, МИ СВІДОМІ! За нами БУШ і Державний Департамент США. Вони теж СВІДОМІ, в Іраку вбивають не свідомих, щоб лишилися в світі тільки СВІДОМІ. Нам Буш і брати Качіньські дозволять жити і розмножуватись, але кацапам не дозволять. В Польщі побудують і націлять на кацапів ПРО, тому що вони НЕ СВІДОМІ.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ali Hasan, Вася Шевченко f77d76ba, Том Джонс, Игорь Д, Who is Who, Листик Дрегис, Ksenia VB, три - пятнадцать, Yakiv Sirko, старпер в белой панамке, Twellen van 4365cde1, Сэмэн Поштовый, кацахол, Oleg Kovo, Olga Lebedeva, Eispickel, Гыг с Вами, sunuyiwipmailtempinfo, Борис Борис d75182c9
 Всего на сайте: 77 писателей
 
 
 
 
 
 вверх