EN|RU|UK
 Форум Украины(625233)
  383  57
Тему создал: Без Имени

А ДЕ ПОКРАЩЕНЯ ЖИТЯ В УКРАЇНІ ЯКЕ ОБІЦЯВ ЮЩЕНКО В 2004 Р. НА МАЙДАНІ?

Помаранчеві остолопи, до речі так вас величає Гюрза, де покращеня житя в Україні яке обіцяв ваш Ющенко на майдані? А де 5 міл. робочих місць в Україні, які обіцяв ваш Ющенко на майдані? А де його 10 кроків назустріч мешканцям України? А як же Ющенко божився на Библии в ВР в 2004 р. Як божився, як божився! Божився що він буде призедентом України і буде працювати на покращеня житя в Україні. Тільки для кого покращеня? Для своїх любих друзів, для порошенків і жваній, для червоненьків і тимошенків.
Щоб у нього руки паскуди повідсихали і язик поприщило, клявся і божився він на Біблії, що в нього руки нічого не крали. Ющенко крав, краде і буде красти!
Помараневі остолопи, за що ви стояли на майдані в 2004 р. і в порожні бочки кійкади дубасили біля КМУ?
ЗА ЩО? ЗА ЩО? ЗА ЩО?
Я вам ставлю запитаня: ЗА ЩО ВИ БОРОЛИСЬ НА МАЙДАНІ? ЗА ЩО?
За наше голодоморне гидке сучасне яке утворив Ющенко за часи свого правліня.
ЩОБ ВИ ПАДЛЮКИ ПОМАРАНЧЕВІ ВИЗДИХАЛИ ЗІ СВОЇМ ПАДЛЮЧНИМИ ЮЩЕНКАМИ, ЧУМАЧЕНЧИХАМИ, ТИМОШЕНКАМИ, ТЯГНИБОКАМИ І ВСЯКОЮ ПОМАРАНЧЕВОЮ СВОЛОТОЮ!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша777, Враг рода человеческого 666, ПРАВДИВЫЙ, Лилия Стацкая, Garsia UA, Irada, 1BetarD, John Observer, DI GI, alex lagun, kira129, Rostyslav Komarnytsky, Карательный Бабах, om 3badd7a6, Сергей Гайджин, V-roma, Maxim Ak-Murza, Андрей Бублиенко 5b04dbf0, Vedana, Паровоз на Соломенке, молодой рабочий, SergeLi, Myko, Глеб Балуевский, Николай Тесля 2d4d7d57, fedjka - fedjka, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Константин Гризодубо, mak damaged, Miko R 798886a8, KharkovCity, DivaDii, Владимир Шатохин e8180b8c, Юрий Жарик
 Всего на сайте: 103 писателя
 
 
 
 
 
 вверх