EN|RU|UK
 Форум Украины(619019)
  788  155
Тему создал: From Copenhegen

Українців Росії вбивають

На цій сторінці сайту ми починаємо збирати і виставляти інформацію про вбивства та замахи на життя російських громадян - провідних діячів українського громадського і церковного руху в регіонах Росії, щоб довести її до всієї російської і світової української спільноти. До всіх небайдужих людей.

На нашу думку, ці злочинні акти мають вже не випадковий, а системний характер. І сприймаються в діаспорі, як відкритий тиск на український рух в Росії в цілому. Ми переконані, що без покровителів у різних ешелонах влади такі кримінальні дії були б неможливими. Вбивства та замахи на життя російських українців відбуваються на фоні антиукраинської пропаганди в засобах массової інформації Російскої Федерації та зростання українофобії в російському суспільстві. Ні один з цих злочінів досі не розкритий правоохоронцями.

Вважаємо за необхідне не лише виступити з закликом про солідарність і допомогу жертвам злочинних нападів, але і нагадати нашому гаранту Конституції, що його прямий обов"язок - захищати закріплені в Основному Законі права і свободи. Головним із яких є право на життя і здоров"я російських громадян.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх