EN|RU|UK
 Форум Украины(630199)
  2025  164

Терміново потрібна допомога! Людинка в небезпеці!

Звертаюся до небайдужих форумчан. І прохаю, хто чим може, допомгти в лікуванні всім нам відомого форумчаніна, з Південної Пальміри. Хоч словом, хоч грішми, а то і ділом, в вигляді дієвої реально-наочної допомоги. (Може є вже якісь сучасні фізично-терапевтичні методи лікування ? )
Кажуть, що добре слово лікує іноді краще, а ніж усіляки сучасні лікарські прибамбаси.
Також прохаю, якщо мій "піддослідний" почне не Ваші пропозиції і побажання на цій гілці лаятися, чи весь час повторювати якісь свої, зрозумілі лише йому одному, улюблені мантри в вигляді великих літер, не перейматися, а продовжувати....СЛОВОМ..і тільки ним..лікування..
"Вода -каміння точить, а добре слово і таких "важко-хворих" лікує...
Останнім часом у мого"піддослідного" пацієнта почався прогресуючий абсцес регресуючої підкоркової підсвідомості, з початком цілодобового самозадоволення на людях, по народному, у чоловіків "це" має назву "онанізм".
І як слід, він вже, не соромлячись, пише про свої уподобання, беручи собі нікі, які відображають його реальні нахили і "здібності".
І нік "Онаністо Аморалєс" він взяв з тієї ж причини. Переробивши його співзвучно під мій нік, можливо тим самим підсвідомо висловлюючи мені, його лікарю по цьому форуму, що він десь в глибині своєї схибленої і хворої душі, вдячний за мою "турботу" і витрачений час на нього.
Отже, прохаю надати Ваші пропозиції, може у когось буде свіжа думка, як НАМ ВСІМ РАЗОМ, пришвидчити одужання форумчанина з міста у Чорного моря.
З повагою до всіх НЕБАЙДУЖИХ, особистий "лікар" пацієнта В. :-)

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
SergTranscarpathian, Ils ne passeront pas, Иван Стас, Vedana, Глеб Тищенко, Tata Parasolka, дмитро кук, амфаш, злой крот, Gaydamaka Kozak, Кремль Руинов, Meritus, Ivory, Maks Kolorto, Tatyana Pomolova, Ksenia VB, sulima ivan, Igor L, NonCFist, re4evil, Еxorcist, Vadym Tsyrkalyuk, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Nov, Крымваш и лугандония впридачу, Никита Ник, Бислан 2004, Gabriel Monte, Oles Ivanov, 5 копійок, clexane, Япона Мать, Elvic Vic, 5050, Кацманавт, Cтарий Кінь, Said_, Алекс Фибер, Gojib, Bandera Rosa, Ali Hasan, Пузо Савелий Пузо, Мабон, малыш Бакинский, Alexander Cherepchenko, Люцифер, Otec Pigidiy, Сергей Иванофф, Леонид Днепр, V-roma, Володимир Волошин 55d42e7b, fresh guacamole, Салах ад-Дин, Байгали, Георг Пятый, линда либерман, vad, Wevelsburg, Андрей Шевченко 73396fdd, Иван Романов fa513186, Nel Castro, Baks13, слава загоровский, Валентин78, Who is Who, John Observer
 Всего на сайте: 209 писателей

вверх