EN|RU|UK
 Форум Украины(635701)
  1216  174
Тему создал:

Тимошенко опять попалась на брехне. И как у нее постоянно получаецца врать не краснея?

Дивлячись у об’єктиви камер ясними очима, Тимошенко сказала:

"Я вже багато років, мінімум вісім років, орендую невеличкі будинки – в межах тих обсягів, в яких живуть нормальні пересічні громадяни".
"Я хочу ще раз підтвердити, що там, де я мешкаю, той будинок, який я орендувала – це надзвичайно маленький будинок і ви можете почитати в інтернеті і подивитися його вигляд. І мені дуже прикро, що "Українська правда", говорячи про мій будинок зробила фотокартку зовсім інших будинків, не моїх. Для того, можливо, щоб вразити свідомість тих, хто читає "Українську правду".
.
http://www.pravda.com.ua/ru/news/2007/7/12/61350.htm

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Vlas Nik, добрый бандерорусын, Даунбасс хочет глонасс и курас, Николай Водяной, 133133, Oleksandr Ievtushenko, VOLVO XC 70, Brehoon Petya, Україна ЮА, Євген Леонідович, Андрей Ильчук, Cтарий Кінь, васисуалий лоханкин fdb5505f, zaParisian, Greg Zloi, Константин 1041a131, V T 2fd9d4b9, Yurii Sliusarchuk, Костянтин Болтівець, Ruslan Tkachenko, Адвокатик, kuba, Иван Афанасьев, GayParade, Sophia-Maria Duglass, Игорь Д, Petro Good, Zu Docs, Vasily Tereshko, Владимир Пономаренко 2f5552a6, Испанец Киевский e8266ba4, Андрій Польщенко, Domkrat, russkiy ukrainec, Kasper1088, МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ, Vasiliy Kondratenko, alexs, Irada, Нечай, Де Правда, Власов Сергей b3083465, oleg kovalek, Бумеранг, Владимир_1958, малыш Бакинский, Скрепы неизвестно чего, Зенит-Циклон-ДНЕПР, Ivory, Mike Paul, Андрій Шаман, Василий Зайцев 195cbd58, Ksenia VB, trawler_tug, Микола Собенко, Вла, Сергей Панасенко c8e1c751, Александр Шмырев, люся илюк, Saul Goodman
 Всего на сайте: 213 писателей

вверх