EN|RU|UK
 Форум Украины(618504)
  217  3
Тему создал: Володимир Мозговий

ПОБИТТЯ ЛЮДЕЙ ЗАБУДОВНИКОМ! Чи стане Теремківська ДРУГОЮ Березняківською??!

Учора натикався в Інтернеті на подібні пости, ось на приклад:

"Киевлянин : Возле дома №3 по ул. Теремковская - незаконно пытаются построить дом!
Редакции агенства УНИАН Уважаемая редакция! Скандал с незаконной постройкой которую может крышовать (по мнению жильцов) блок ТИМОШЕНКО!!! Возле дома №3 по ул. Теремковская - незаконно пытаются построить дом! Способствует незаконной стройке Глава Голосеевской РДА от БЮТ - Садовый Сергей Николаевич! Жильцы утверждают, что он не только подписывал договор со строительной компанией, но и имеет отношение к самой строительной фирме (толи он сам учредитель, толи его родственники). Жильцы против незаконной застройки - дежурят круглосуточно! Пару жильцов обратилось в прокуратуру, другие звонят в милицию. Возможно, повторится конфликт как с ул. БЕРЕЗНЯКОВСКОЙ – жильцам угрожают! Редакция, пожалуйста, пришлите к жильцам дома корреспондента – ул. Теремковская, 3. С уважением, киевлянин P.S. Дом ещё не начали строить (только битонные глыбы завезли), а все квартиры в нём уже проданы!" unian.ua/ukr/comments/202654

Намагався зв"язатися зі своїми людьми (вони там поруч живуть), але не вийшло (до сих пір). Тому, я, вирішив отримати коментар у так сказати "віновніка торжества". Зателефонував за номером 226-24-57 у приймальню пана Садового Голови Голосіївської райдержадміністрації, я, поцікавився ситуацією відносно адреси: вул. Теремківська, 3. Від працівниці приймальної, я, довідався, що там дійсно є конфлікт забудовника з мирними мешканцями. Однак, відносно коментарю Садового (чи причетний він, як фізична особа або його родина до фірми забудовника) мені сказали, що йому передадуть та уточнять, як можна того коментаря отримати. І дівчина з приймальної "перегнала стрілки" (відносно офіційної позиції адміністрації) до якогось начальника якогось відділу тої ж адміністрації (Юрія Юрійовича 522-83-63). Я, залишив свій контактний телефон та, отримавши запевнення, що мені передзвонять, вирішив зачекати. Але ще ніхто не дзвонив...

Можливо про ту ситуацію, щось знають шановні форумчани та читачі УП? То будь-ласка, надсилайте свої коментарі нам на скриньку kmosum@gmail.com або пишіть тут, якщо не боїтеся.

P. S. Сьогодні уночі якийсь кракер чи хакер на форумі “Української правди” витер мою тему (подібну до цієї теми), довилося знову писати…

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Николай М, NNN, Пан Штопель, Слава Украине 706c8f12, Олег Хардин, Gabriel Monte, Вадимир Каракай, Саша Крест, sulima ivan, Володимир Павлович, Colt, Vasyl Moroz, Тигрос Липинидис, Chanel 3256, SergTranscarpathian, Max Tik, Леонид Днепр, Юрий Орлов 82996db3, Олександр Філіпов, rdjirov, Igor Lyashenko 37b3b0fe, Игорь Шульга 6b022286, sergik, Антип61, Ярослав Михайлович 1d510d26, Larisa_BY, aquarius580 ., war3, violator, не олигарх, Ринат Амедов, Юлия Пэтра, denis superman, Елена Елена aaead71e, Петр Диброва 19fd0268, ГАБРИЭЛЬ, Fobos, Артур Пирожков 0437828b, Mikhail Saveliev, Ларик Гор, Спадарыня Марыся, Yakov Divny, Володимир Букарєв, Galyna Kravchuk 2f98b0eb, botoks, Khmelnitskiy, Артм Воронцов, Николай Сиротюк 3945044c, Степан Иванов 8d06009e, Богдан Заброцький f86750a5, soren, Urs, Лео Кот, ukr bonifatio, ХОРТ
 Всего на сайте: 172 писателя

вверх