EN|RU|UK
 Форум Украины(636472)
  197  8
Тему создал: Караул!!!

Правительство грабит народ, скупая у крестьян зерно по явно завышенной цене!!!

“Щоб “вирішити” зернову кризу, уряд почав закупати зерно до Держрезерву за ціною 950 гривень за тону.

Така завищена ціна спровокує підвищення цін на хліб до 20 %”, - зауважив голова Харківської обласної державної адміністрації, член Президії партії “Наша Україна” Арсен Аваков.

“Уряд має чесно сказати своїм громадянам, що ціна на хліб буде зростати. Також громадянам потрібно підвищити зарплати, як це запропонував Президент, а не так, як намагаються рекламувати себе урядовці”, - переконаний Арсен Аваков.

“Натомість замість того, щоб роботи все для вирішення кризи силами Держрезерву, інтервенцією дешевшого зерна на ринок, уряд вдається до адміністративного втручання, - наголосив Аваков. - Будь-які неринкові методи, в тому числі, і введені нещодавно квоти на експорт зерна, ніколи не спрацюють. Вони тільки вдарять сильніше по сільгоспвиробникам”.

За словами губернатора, такі ситуації потрібно вирішувати лише ринковими методами: “Через Держрезерв можна збільшувати чи зменшувати кількість зерна на ринку. Це в свою чергу, впливатиме на ціни. А те, що Держрезерв зараз пустий, що там залишилася лише облікова книга та миші – так це результат роботи Кабміну Януковича”.

Джерело: прес-служба "Нашої України"

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх