EN|RU|UK
 Форум Украины(636044)
  63  2
Тему создал: Без Имени

Список стран где лучше всего жить....

Згідно щорічного Індексу Якості Життя компанії International Living, авторитетного видання в сфері туризму, Франція отримала статус найкращої в світі країни для проживання. Найгіршою країною став Ірак. З-поміж 193 країн Україна знаходиться в шостому десятку.
Світове лідерство Франція отримала, пише International Living, завдяки хорошому клімату, незіпсованим ландшафтам, конкурентній інфраструктурі. Окрім того, Франція була визнана «Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я» країною з найкращою системою охорони здоров’я.

Другою в списку найкращих для життя країн іде Швейцарія. Швейцарія вирізняється з-поміж інших країн стабільною економікою, надійною та ефективною інфраструктурою, низьким рівнем злочинності та міцною національною валютою.

Трійку лідерів замикає Австралія. В десятку найкращих увійшли також Данія, Нова Зеландія, Швеція, Фінляндія та Італія. Аутсайдерами Індексу стали Лаос, Пакістан, Афганістан, Гаїті, Саудівська Аравія, Судан, Ірак.

Україна знаходиться в шостому десятку, позаду Чехії, Словенії, Польщі, Естонії, але попереду Росії, Білорусії, Туречини, Грузії та інших. Загалом в Індексі представлено 193 країни.

Експерти зазначають, що топ-десять країни характеризуються високим рівнем охорони здоров’я, інфраструктури, безпеки, свободи, економічних показників, але мають такі «мінуси», як кліматичні умови та вартість проживання.

Довідка

Індекс Якості Життя компанії International Living було започатковано 25 років тому назад. Індекс враховує ціни на нерухомість, подорожі, відпочинок, рівень розвитку економіки, інфраструктури, кліматичні умови тощо.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут

вверх