EN|RU|UK
 Форум Украины(636255)
  326  30
Тему создал: Без Имени

Российские гастарбайтеры в Херсоне убили семейную пару за 300 грн. и старые Жигули.

Молоде подружжя вбили за 300 грн та стареньке авто
У 300 гривень та стареньке авто оцінили життя молодого подружжя двоє молодиків. Вони приїхали на заробітки з Росії, але праця на будівництві видалася їм заважкою.
Херсонським слідчим знадобилося всього дві години, щоб затримати підозрюваних, які намагалися утекти з України. Після затримання вони не стали приховувати того, як грабували та вбивали подружжя. Один з них навіть вихвалявся цим перед родичами.

Андрій, підозрюваний:
- Тётушке, хрёсной своей взял – рассказал, что вроде бы убили. Сам по газам и поехали. По дороге мы ехали на ЖД вокзал взять билеты.

Сергій, підозрюваний:
- Я начал тоже ножиком тыкать. Убил его, занёс в дом, затянул, горло перерезал. А друг пошёл жену убивать.

Щоб затримати злочинців були задіяні майже всі підрозділи міліції області. Їх шукали не тільки правоохоронці, а й добровільні помічники з пересічних громадян, яких вразила зухвалість злочину.

Михайло Ясельський,, начальник УМВС у херсонській області:
- Вони придбали квитки і намагались виїхати за межи Херсонської області.+ на всю операцію по затриманню злочинців було затрачено 1,5 хвилини. Я хочу сказати, що ті громадяни, які находились в вагоні, більшість їх навіть не зрозуміло, що відбулося.

Двоє молодиків віком 22 та 24 роки вже притягалися до відповідальності в Росії – за крадіжки. Тепер гастролерам доведеться відповідати за Українським законодавством уже за убивство.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут

вверх