EN|RU|UK
 Форум Украины(636042)
  77  3
Тему создал: Без Имени

Із лікарні виписується оператор СТБ, якого Калашніков "не бив"

Із лікарні виписується оператор СТБ, якого Калашніков "не бив"
www.ПРАВДА.com.ua, 12.09.2006, 13:47, виправлено
Телеканал СТБ заявляє, що конфлікт між депутатом Олегом Калашніковим та знімальною групою "Вікна-новини" буде вичерпано лише тоді, коли справу вирішать у правовому полі.

Новини ТаблоID

Ющенка обдурила кохана жінка
Писанка повертається у ритмі латино
Ахметов дружить з "Аль Капоне"


Про це йдеться у заяві СТБ, поширеній у вівторок.

"Крапку в інциденті можуть поставити винятково правоохоронні органи, що розслідують справу про перешкоджання виконанню журналістами своїх професійних обов’язків", - йдеться у ній.

Журналісти заявляють, що, "враховуючи статус особи, яка напала на журналіста", вони можуть лише "вітати створення слідчої комісії з цього питання у Верховній Раді".

Вони також заявляють, що політичний інцидент між телеканалом і Партією реґіонів був повністю вичерпаний після того, як лідер партії Віктор Янукович вибачився за дії Олега Калашнікова на особистій зустрічі з журналістами.

"У той же час, позиція каналу стосовно Калашнікова не змінилася – ця людина повинна бути притягнена до відповідальності та відбути передбачене законом покарання за вчинені ним дії", - йдеться у заяві.

Водночас Обком із посиланням на УНІАН повідомляє, що у вівторок виписується з лікарні оператор телеканалу СТБ Володимир Новосад, що був госпіталізований зі струсом мозку після конфлікту з Калашніковим.

Оператор сказав, що почуває себе добре і планує одразу ж приступити до роботи.


Як відомо, під час очної ставки з журналісткою СТБ Маргаритою Ситник Калашніков заявив, що не брав участі в інциденті зі знімальною групою СТБ.

За його словами, його обурило те, що оператор каналу знімав "спідню білизну дівчат, які танцювали на сцені під гімн Партії регіонів".

Українська правда

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Враг рода человеческого 666, Назар Сильченко 3ddb1cc4, хахахаха, RR, маи аиавпт, Ali Hasan, NonCFist, А П 6d5dcd2e, Володимир Мик, Victor Tsokalov a7d27633, Gar, Vedana, Андрей Веселовский, Олег Тихонов 055f40a1, Alexander Kravchenko, XENOmorph, alex lagun, Alik Alikov, 1BetarD, вася п, Алексей Носов d8330900, Homer Danetot, Олег Сербин 10d6f9ec, Володимир Миколаєць, aquarius580 ., pOrest
 Всего на сайте: 69 писателей
 
 
 
 
 
 вверх