EN|RU|UK
 Форум Украины(625233)
  77  3
Тему создал: Без Имени

Із лікарні виписується оператор СТБ, якого Калашніков "не бив"

Із лікарні виписується оператор СТБ, якого Калашніков "не бив"
www.ПРАВДА.com.ua, 12.09.2006, 13:47, виправлено
Телеканал СТБ заявляє, що конфлікт між депутатом Олегом Калашніковим та знімальною групою "Вікна-новини" буде вичерпано лише тоді, коли справу вирішать у правовому полі.

Новини ТаблоID

Ющенка обдурила кохана жінка
Писанка повертається у ритмі латино
Ахметов дружить з "Аль Капоне"


Про це йдеться у заяві СТБ, поширеній у вівторок.

"Крапку в інциденті можуть поставити винятково правоохоронні органи, що розслідують справу про перешкоджання виконанню журналістами своїх професійних обов’язків", - йдеться у ній.

Журналісти заявляють, що, "враховуючи статус особи, яка напала на журналіста", вони можуть лише "вітати створення слідчої комісії з цього питання у Верховній Раді".

Вони також заявляють, що політичний інцидент між телеканалом і Партією реґіонів був повністю вичерпаний після того, як лідер партії Віктор Янукович вибачився за дії Олега Калашнікова на особистій зустрічі з журналістами.

"У той же час, позиція каналу стосовно Калашнікова не змінилася – ця людина повинна бути притягнена до відповідальності та відбути передбачене законом покарання за вчинені ним дії", - йдеться у заяві.

Водночас Обком із посиланням на УНІАН повідомляє, що у вівторок виписується з лікарні оператор телеканалу СТБ Володимир Новосад, що був госпіталізований зі струсом мозку після конфлікту з Калашніковим.

Оператор сказав, що почуває себе добре і планує одразу ж приступити до роботи.


Як відомо, під час очної ставки з журналісткою СТБ Маргаритою Ситник Калашніков заявив, що не брав участі в інциденті зі знімальною групою СТБ.

За його словами, його обурило те, що оператор каналу знімав "спідню білизну дівчат, які танцювали на сцені під гімн Партії регіонів".

Українська правда

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Rostyslav Komarnytsky, НБ, Vedana, Bogdan_, Хавронников Степан, Саша777, 1BetarD, Murlin Murloff, 133133, Urs, Гриша Данилец, Славик Шустрик, Олег Петрович ed2c8e0a, DI GI, Roman Kononenko, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Лилия Стацкая, Horvi Hor d3d97a8c, Miko R 798886a8, Maxim Ak-Murza, ПРАВДИВЫЙ, Garsia UA, John Smith 4c07b967, kira129, Maxim Isajew, Irada, John Observer, alex lagun, Карательный Бабах, om 3badd7a6, Сергей Гайджин, V-roma, KharkovCity
 Всего на сайте: 89 писателей
 
 
 
 
 
 вверх