EN|RU|UK
 Форум Украины(618457)
  318  1
Тему создал: Цензор.НЕТ

Віктор Андрійович – Юлії Володимирівні: - Спочатку зберемо помаранчеву коаліцію, розробимо загальну платформу й на ній виберемо прем’єром першого номера тієї політичної сили, яка є самою щірою та свідомою, патріотичною та державницькою. Хай навіть він буде хоч бурятом ! Юлія Володимирівна - Вікторові Андрійовичу: - Ні, сама велика рація - спочатку вибрати прем’єром першого номера тієї політичної сили, яка надолужила повновісних 22, а не жалюгідних 14 відсотків голосів виборців. Нехай це буде найщиріша та найсвідоміша патріотка із косою (на голові). А вже тоді Я зберу справжню помаранчеву коаліцію й розроблю для вас, сільських бовдурів, загальну платформу. Головне ж маю виконати обіцянку виборцям: примушу отой москальський "Газпром" переглянути Україні ціну на газ! Й замість принизливої для великої еуропейської держави $95 за тисячу кубів доб’юcя $ 250, як для інших членів ЄС. Я вже заручилася підтримкою Путіна на цю ціну ще під час мого історичного візиту до Москви, коли мене за це звільнили від переслідування Басманного суду з наданою йому Генпрокуратурою Росії (за вичерпанням терміну давнини злочину).Й ніяких муторошних посередників типу RosUkrEnergo – тільки через мене, прозору, як сльоза Лазаренка під час останього слова в санфранциському окружному суді.Повторюю для особливо тупих любих друзів: тільки через мене, знану прИнцесу газового королівства, вчисту виправдану Верховним Судом України по всім старим звинуваченням в крадіжках й зараз повністю готовою до нових звинувачень.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ринат Амедов, сам прихожу, Александр Малышенко, амфаш, vetalman pather, Саша Крест, Alexei Skibo, Ali Hasan, NNN, Злий Грицько, Великая Исландия, Wevelsburg, злой крот, Eispickel, trolik, Frank Piter, Harib Da, Леонид Днепр, Мабон, Иллария Соняшникова, Alexandr Kartuzov, Хап Незабвенный, Udo Dirkshnaider, Hulio, уаыау, Vapy Provk, Салаутдин, Леонид Самуэльевич, Алексей Носов d8330900, Иван Стас, Лео Кот, Vedana, Слава Украине 706c8f12, Juli Schubs, Urs, Игорь Мельник 1e80ecc1, Игорь Шульга 6b022286, лютый, Alexandr Slavich, Senator S 01a656ec, Крымваш и лугандония впридачу, Alex Alex 801ff945, Sergii Ustim, Саша777, GayParade, кузькинамать1, SergTranscarpathian, Совестно за Брата, Nov, Tema9, Frol Fedoroff, Андрей Мудрый, Tierre
 Всего на сайте: 167 писателей

вверх