EN|RU|UK
 Форум Украины(618158)
  226  1
Тему создал: Цензор.НЕТ

Якось президент України Віктор Ющенко запросив переможців виборів на вареники — подумати разом по-українськи. Зібрались всі, крім Петра Симоненка, у якого саме в цей час не було настрою думати взагалі. Два тижні чекали меню… Віктор Янукович, який був чи не самим голодним, ледве стримував роздратування і бурчання в животі. З властивим всім жінкам терпінням, особливо коли маєш чітку мету, Юлія Тимошенко могла чекати скільки завгодно. Перед тим гарно пообідавши вдома, Олександр Мороз пописував собі щось на серветці. Адам Мартинюк, який прийшов замість Симоненка, взагалі ні на що путнє не надіявся. А от Юрій Єхануров від голоду та непередбачуваності почав втрачати здатність ясно мислити. Віктору Ющенку було трохи ніяково. — Ну що, любі друзі, хто з чим замовлятиме? — хлібосольно посміхнувся президент, коли врешті решт меню, осяяне посмішкою Романа Зварича, з’явилося на столі. — Я з м’ясом! — жорстко сказала Юлія Тимошенко і переможно зиркнула на Януковича.— А я б пельменів поїв… — сковтнув слину Юрій Єхануров.— Русских! — уточнив Віктор Янукович, притискаючи діафрагмою спазм у шлунку.— З грибами. — не відриваючись від записів, буркнув Олександр Мороз. — З капустою! — невесело пожартував Адам Мартинюк. — Ну, а я тоді з медом! — підвів риску Віктор Ющенко, віддаючи Зваричу меню.— А хіба такі бувають? — підозріло озирнувши усіх, здивувався Віктор Янукович.— Бувають! Президентські! — пролунав з кухні голос Романа Безсмертного. Президент схрестив руки і уважно обвів поглядом присутніх, — але головна проблема ось у чому, любі друзі. Всі ви, за винятком Сан Санича і Адама Івановича, які дотримуються посту, сподіваєтесь на м’ясо. І не думайте, будь ласка, Юрій Іванович і Віктор Федорович, що за пельменями можна приховать істинні наміри. Особисто я не проти, але на жаль, м’яса у нас тільки на один вареник! І я впевнений, що вкласти його в кацапський пельмень було б якось не по-українськи. Юлія Володимирівна лагідно посміхнулась.— А якщо пельмень буде українським? — з надією запитав Єхануров.— Українських не буває! — відрізав Віктор Ющенко і з жалем поглянув на Юрія Івановича.До того ж, — продовжив президент, — не ображайтесь, Віктор Федорович, м’яса ви здається, переїли ще до революції. Вам би зараз чогось пісного. От наприклад гаманих вух!— А що це? — відчуваючи, що його розводять, підозріло спитав Янукович.— Це така справжня українська страва. Коли закінчилась начинка, а тісто ще лишається, його скручують у такі собі вуха. Дуже смачні, — терпляче пояснив Віктор Ющенко. До того ж, ми надамо вам беззаперечне право контролювати начинку в інших варениках!— І слідкувати за тим, щоб їх було всім порівну, — щедро додала Юлія Володимирівна. — Головне зараз об’єднати країну! — урочисто нагадав Віктор Ющенко.(далі буде. ще й не таке)

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Serg1969, Senator S 01a656ec, elena v_, Vyacheslav Sensor, Вовец Путлер-Капут 60b080be, три - пятнадцать, aquarius580 ., Vedana, Miko R 798886a8, НБ
 Всего на сайте: 29 писателей

вверх