EN|RU|UK
 Форум Украины(636249)
  649  108
Тему создал: Без имени

А почему простой народ не может высказывать своего мнения по поводу НАТО?

Россия там по утверждению властей Киева уже там, теперь вот Регионалы. Махровые националисты ищут отдушину, куда народное возмущение можно спустить. Если вас покупали на Майдане, так вы считаете, что все продается? Нет, господа хорошие, еще не все продается и пример тому анти натовские протесты. Люди хотят жить спокойно и без конфликтов. А власть им навязывает свою, холуйскую, точку зрения, которую от нее требует США, оплатившие оранжевую революцию (по сути государственный переворот) и поддержавшие ее на политическом уровне. Позор всем вам продажным холуям!

"РЕГІОНАЛИ" УЛАШТУВАЛИ БЕЗЛАД У КРИМУ, ТОМУ ЩО НЕ МАЮТЬ ТАМ БІЗНЕСУ?
Голова Всекримського товариства «Просвіта ім. Тараса Шевченка» Сергій Савченко вважає, що Партія регіонів займає непослідовну позицію в питанні співробітництва України з НАТО, пишуть "Ялтинські Вести".
Про це Сергій Савченко заявив на прес-конференції в Сімферополі 6 червня
Зокрема, Сергій Савченко звернув увагу на той факт, що вчора Донецька обласна рада, де абсолютну більшість складають регіонали, відмовився розглядати запропоноване депутатами від блоку Наталії Вітренко «Народна опозиція» питання про проголошення Донецької області «територією без НАТО». У той же час у Криму депутати від Партії регіонів підтримали подібне рішення. Як вважає керівник кримської «Просвiти», у такий спосіб регіонали навмисно дестабілізують політичну ситуацію в Криму.
— Кому вигідно, щоб вони поводилися так у Криму і не так в Донецьку, де їм належить вся економіка? — задався питанням Сергій Савченко. — Просто в Донецьку, де в них бізнес, їм не вигідно дестабілізувати ситуацію.
Крім того, керівник кримського товариства «Просвiта» нагадав, що міжнародні військові навчання «Сі Бриз», проти яких сьогодні виступає Партія регіонів, проводяться на території Криму з 1997 року, у тому числі вони проводилися в період прем‘єрства лідера регіоналів Віктора Януковича.
— При прем‘єрстві Януковича були рутинні голосування щодо цього питання у Верховній Раді, і ніхто не звертав на це увагb, — відзначив Сергій Савченко. — І раптом така реакція. Кому це вигідно?
5 червня депутати Донецької обласної ради відмовилися включити до порядку денного питання «Про проголошення території Донецької області територією без НАТО».
6 червня Верховна Рада Автономної Республіки Крим оголосила Крим «територією без НАТО».

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 Сейчас пишут
Призрак опера, Urs, she, bird22
 Всего на сайте: 14 писателей
 
 
 
 
 
 вверх