EN|RU|UK
 Форум Украины(635410)
  502  58
Тему создал: Микола Кирилюк

Що мені робити ?

У мене склалася дуже складна сімейна ситуація. Мені в спадщину дістався батьківський дім. Брат вирішив шукати щастя десь інде, скажемо так - пішов на заробітки. Я обзавівся сім"єю, жили , все було як потрібно.
Через деякий час брат вернувся, не склалося там життя, чи ще щось, це неважливо.
В дитинстві ми були не розлий-вода. Допомагали один одному, захищали, коли треба було і ділилися їжою. І що саме головне - ми раділи разом успіхам один-одного.
Поскільки у брата не було де приткнутися, хоча необхідно сказати, що у нього залишилася там , на заробітках, хата, котру він здавав в найми.
Але дома у нього не було кутка де можна було голову прихилити.
так ось виділив я йому найкращу кімнату і все було спочатку як і раніше добре, ну там десь криве слово скажеш, але ж - му ж люди.
Але з часом почав я замічати, що брат став не той... Я б не сказав жадний , або злий, але ж...
Я чую тільки критику: не з тим дружиш, не так заробляєш , не те купляєш... Стіна почала рости після того, коли я попробував йому сказати , що ми не хлопчаки більше і без чужого , хоча й братинської поради , можемо і прожити.. А якщо і щось треба буде порадитися, то за звичай , прийду я до нього першого..
Далі гірше , почав красти мої речі , гроші.. А якщо щось я у нього просив , то дер з мене в тридорога, а за мою допомогу , за котру і не гадав ночого , ні копійки просити, я не чув і доброго слова. !! Однога разу тільки і почув, що ... мушу..
Кінець прийшов негадано, нежданно..
Виявилося, що хата не моя і тепер він вимагає , щоб я вибирався ! Від людей я чув , що вроді він хоче з мене, якщо не виселюся, брати квартплату...
--
І це вся історія, я прошу вибачення за сумбурність, але ж знаєте як воно тяжко..
Тим більше , виявилося, що у нього там на чужині (для мене) осталася сім"я і його родичі грозяться прийти і викинути мене з хати, якщо я щось будту проти мати...
Сльози всі висохли, а на брата я не піду , який би він ПАСКУДНИЙ не був..
не обезсудьте...

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Hazan Eldoran, Герхард, Bigukrman я, Влад Михайлович f31a5a47, berlinigor, Константин 1041a131, Ivory, Великая Исландия, vgnfyjt ftnhjtyj, РоботБАндер2, Леопольд Франкевич, Андрей Жуков b738201d, стальной гигант, Ольга Мартынюк b6557456, Еxorcist, Igor L, буков, Senator S 01a656ec, ГАБРИЭЛЬ ГАБРИЭЛЬ, Геннадий Медведев 4e590f22, Артем Бала, Агент кремля cd59e193, Андрей Лунёв f3aa6aac, сам прихожу, Антип61, Valera Butov, Маркиз, Волелюб Степовий, Серов свидомый, Светлана Т., Yuriy Yurieff, Spun, Сергей Гайджин, , Зигамет Обоссыватель 0964f77a, Николай Водяной, Чинганчгук, Maks Kolorto, Сергій Гранін, Алексей Вовченко f033f386, Ksenia VB, Peterr, Berko Berko, Агамемнон, sulima ivan, Сергей Иванофф, olenca2807, S. Fogger, житель юговостока, Паровоз на Соломенке, Константин Гризодубо, Olga Mansika, phantom4, Yuriy Smith, Антон Левченко, ПРАВДИВЫЙ, Андрей Дидовик, Alex Yustasu, 5 копійок, Mr Vice President, vigo, 4Liberty UA, Ybaldy, 12345678, cobalt_sinus, Дегтярева Людмила, Yakiv Sirko, Bander_UA 1d21dedd, Владимир Суб, Галина Захід, шурец, Даунбасс хочет глонасс и курас, Trot91, russkiy ukrainec, Saw Ewas 1a26b1e6, Khmelnitskiy, V T 2fd9d4b9, Frol Fedoroff
 Всего на сайте: 256 писателей

вверх