EN|RU|UK
 Форум Украины(635227)
  116  12
Тему создал: Луцик!!!!!!

Порошенко обізвав Тимошенко брехухою!!!!!!!!!!! МОЛОДЕЦЬ !!!!!!!!!!!!!

Порошенко обізвав Тимошенко брехухою

Член блоку "Наша Україна" Петро Порошенко звинувачує лідера БЮТ Юлію Тимошенко у брехні щодо переговорів "Нашої України" з Партією Регіонів.

"В "Нашій Україні" не обговорювався процес проведення переговорів із Партією регіонів", - зазначив Порошенко в ефірі 5 каналу у вівторок ввечері.

Він також наголосив, що особисто він також "ніколи не брав участь і не збирається проводити переговори з "регіонами".

Коментуючи заяву Тимошенко про те, що хтось з осіб, присутніх на політраді "Нашої України" розповів їй про переговори з "регіонами", він зазначив:

"Теза Тимошенко - це брехня. З нею ніхто не зустрічався".

Він також наголосив, що саме представники Тимошенко зустрічалися з представниками Партії Регіонів.

"Представники БЮТ зустрічалися з Клюєвим. Я не бачу в цьому трагедії, це їх вибір", - зазначив він.

Порошенко також наголосив, що "принаймні п’ять з шести партій, які входять у Блок Наша Україна, відмовляються від шостого пункту (згідно із яким члени коаліції погоджуються на прем’єра від тієї сили – члена коаліції, яка набрала більшу кількість голосів на виборах)".

На питання про те, чи впливає він на думку президента Віктора Ющенка, Порошенко відповів:

"Порошенко не бачився з Ющенком з вересня місяця. Один раз ми зустрічалися на Водохреща. Я не нав’язую президенту свою думку".

На питання щодо можливого розпуску парламенту Порошенко зазначив: "Наша Україна" не хоче повторних виборів але готова до них".

На ефір мала також прийти Тимошенко, проте як повідомив 5 канал, вона відмовилась прийти на ефір "через принципову незгоду з позицією Порошенка, бо він виступає за коаліцію з Партією Регіонів, а вона виступає за коаліцію з демократичними силами

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Дора, Люцифер, Саша Крест, Alexandr Kimlach, Maxim Isajew, Виктор Кондратюк 1d81b508, Вася Шевченко f77d76ba, Сергей Успеньев, Berko Berko, Kurt Donnerwetter, Ольга Мартынюк b6557456, Игорь Мельник 1e80ecc1, Зоря Одесса, слава63, укропбандерівець, передвиборчі цяцянки, Вячеслав Айшер db13345f, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, Иван Афанасьев, Slava Ukraine ac379e42, Egor Elk, Anempodist Majorov, Мабон, RobinHood dfb9bea2, три - пятнадцать, Ірландія, Envoy, Wevelsburg, Андрей Жуков b738201d, Понтий Пилат, Zu Docs, МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ, kostjaua5, Welt Schmerz, Udo Dirkshnaider, Тарапунька, Топ Ган, Володимир Горбатько, Thinker 4a114ed1, зеленка, Иллария Соняшникова, Alexey G, Victor Fedosyuk, Kostyan Sheva 753cfc84, Елена Карпенко f98c030d, Гуцул Рой, ВКЛ_это_мы_01, WiM, Nickol Nickols, Jovi Burst, Шуц, Ivan8US
 Всего на сайте: 147 писателей
 
 
 
 
 
 вверх