EN|RU|UK
 Форум Украины(624772)
  116  12
Тему создал: Луцик!!!!!!

Порошенко обізвав Тимошенко брехухою!!!!!!!!!!! МОЛОДЕЦЬ !!!!!!!!!!!!!

Порошенко обізвав Тимошенко брехухою

Член блоку "Наша Україна" Петро Порошенко звинувачує лідера БЮТ Юлію Тимошенко у брехні щодо переговорів "Нашої України" з Партією Регіонів.

"В "Нашій Україні" не обговорювався процес проведення переговорів із Партією регіонів", - зазначив Порошенко в ефірі 5 каналу у вівторок ввечері.

Він також наголосив, що особисто він також "ніколи не брав участь і не збирається проводити переговори з "регіонами".

Коментуючи заяву Тимошенко про те, що хтось з осіб, присутніх на політраді "Нашої України" розповів їй про переговори з "регіонами", він зазначив:

"Теза Тимошенко - це брехня. З нею ніхто не зустрічався".

Він також наголосив, що саме представники Тимошенко зустрічалися з представниками Партії Регіонів.

"Представники БЮТ зустрічалися з Клюєвим. Я не бачу в цьому трагедії, це їх вибір", - зазначив він.

Порошенко також наголосив, що "принаймні п’ять з шести партій, які входять у Блок Наша Україна, відмовляються від шостого пункту (згідно із яким члени коаліції погоджуються на прем’єра від тієї сили – члена коаліції, яка набрала більшу кількість голосів на виборах)".

На питання про те, чи впливає він на думку президента Віктора Ющенка, Порошенко відповів:

"Порошенко не бачився з Ющенком з вересня місяця. Один раз ми зустрічалися на Водохреща. Я не нав’язую президенту свою думку".

На питання щодо можливого розпуску парламенту Порошенко зазначив: "Наша Україна" не хоче повторних виборів але готова до них".

На ефір мала також прийти Тимошенко, проте як повідомив 5 канал, вона відмовилась прийти на ефір "через принципову незгоду з позицією Порошенка, бо він виступає за коаліцію з Партією Регіонів, а вона виступає за коаліцію з демократичними силами

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
ukrweb, Camaro 67, SergeL, andrew_sc, initials 95f9530a, три - пятнадцать, Батько Махно dd05eddf, Evgen Tchioma, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Andrey Sokolov d0d9f127, Екзорцист, RustIck, Константин 1041a131, Yuriy Yurieff, З Україною в серці, Алексей Владимировмич Варанва, Witness, paronorma, Pavel Balyakin, abacus sp, legionary, sergik, Dima30
 Всего на сайте: 71 писатель
 
 
 
 
 
 вверх