EN|RU|UK
 Форум Украины(636202)
  379  59
Тему создал: ++++

+ Президентом Росії стане юрист +

Президентом Росії стане юрист

Відомий швейцарський провидець Маркос фон Ринг, 34 роки, розповів, що на майбутніх виборах президента Росії, у 2008 році, до влади прийде нова людина. Вона матиме професійне юридичне минуле.

- На жаль, я поки що не можу назвати її імені, оскільки ще не досить добре вивчив ситуацію. Однак політичний курс російського керівництва в майбутньому абсолютно точно залишиться таким же, яким ми його бачимо сьогодні, - сказав Ринг на прес-конференції в Москві.

Також провидець упевнений, що Росії не загрожує ніяка помаранчева революція.

- Я не бачу, щоб в Росії найближчими роками відбулося що-небудь таке, - сказав швейцарець.

Завдяки дару Маркоса знайшли чимало зниклих людей. Медіум пророкував авіакатастрофи, аварії кораблів і стихійних лих. Він зробив багато політичних прогнозів. Наприклад, за кілька днів до виборів у Німеччині 2001 року він поздоровив Герхарда Шредера з майбутньою перемогою. Він також пророчив обрання Джорджа Буша

президентом США на два терміни. Задовго до початку війни в Іраку провісник назвав точну дату перших ударів. А в 2004 році влада Болівії одержала від нього застереження про автокатастрофу 9 червня 2005 року.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Вова Индюков, Gabriel Monte, Kamate Kaora, Rjr, sit, Denisn, Alina Sadovska, буков, Том Джонс, borodas, ABC 71397530, Путлер Вовочка, Хазар Дакійський, Ksenia VB, JulyusCaesar, Андромеда, Colt, Леонид Богданов, scoreze, Кардан_вал, Nikcon, --Григорій--, три - пятнадцать, Mora Zfayfer, ice -cream 32db2350, Alexandr Slavich, Джамал, 5 копійок, 0дессит_из_Сингапурa, Wevelsburg, Alex Stone, AndyMariman, Сергiй Дорошенко 29fd7ab8, Константин 1041a131, Ринат Амедов, Welt Schmerz, Dima30, Tatyana Pomolova, Саша Казнієнко, Олег Петрович ed2c8e0a, Александр Горбань 44245504, Da non, Олег Тихонов 055f40a1
 Всего на сайте: 158 писателей

вверх