EN|RU|UK
 Форум Украины(618368)
  486  49
Тему создал: Неизвестно

Сценарій ... Юля формує уряд.

Союз БЮТа і НСНУ буде все-одно недовговічний. "Жаба" нашоукраїнців буде приводити до перманентного сповзання до оппортунізму.
Завдання Юлі:
"Віддати" владу ПР в "їх" регіонах - хай "федерелізяться" по-алчевські, а з свого боку "пропогандувати" себе, бо в передвибірній кУмпанії - пододьтесь, втиснутися між ПР і НСНУ в східній Україні було неможливо. "Позорнікі"-нашеукраїнці так і не змогли здобути якись вплив, я не кажу популярність, на Сході.
Звичайно, "жокер" БЮТа (Юлі) лежить на загальноукраїнському рівні. Якщо Юля зможе навести елементарний порядок , який доречі її "заборонили" в 2005 році, виконає з "10 кроків назустріч...", ті "кроки", котрі ВАЮ (ой ваю...) так і не зміг..., то все буде добре !!::))
Через рік на Україні будуть нові вибори..В резуьтаті політичної кризи

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Milen Gavrilec, vivv555777, 1BetarD, Сын Расеи, I Ka 538a282a, Irada, Maxim Ak-Murza, Neutral13, Саша Саша Саша, Senator S 01a656ec, Алексей Черняк dc59afc1, shokolad, eur, Vyacheslav Sensor, Miroslav God, Vedana, Nickol Nickols, пачую кожнава, Боцман, Bob2, Мария Иванова d926330d, Ali Hasan, вася п, Magdalena Zurbiene
 Всего на сайте: 60 писателей
 
 
 
 
 
 вверх