EN|RU|UK
 Форум Украины(619187)
  67  2
Тему создал: Неизвестно

Как победить на выборах гражданину?

За звичай після виборів кажуть про перемогу тих чи інших особистостей, або партій (блоків) і ніколи, чи переміг виборець (громадянин, народ) По визначенню виборець носій активого виборчого права. Насправді активності, майже не буває (окрім Майдана), а усвідомленої, направленої на якіснй результат, не було жодного разу.Впевнений, користувачі погодяться, вибори, це як сівба на селі, що посієшь, те й буде. Попередні вибори свідчать, що сівачи свого майбутнього ми слабенькі. Сьогодні, коли висування кандидатів віддано керівникам партій, наш вплив на якість обранців дуже обмежений. Нас переконують, що ми обираеємо програми, ідеї, а особистості це неважливо. Я , наприклад, з цим не згоден., хоча б тому, що мене , як виборця не влаштовує, що виборні особи мають права і активно їх відстоюють, але ні пари з вуст про обов’язки і відповідальність. Сьогоднішній ПОЛІТИКУМ весь не вартий доброго слова Хто б не переміг – ми програємо.Знов в нас залишаеться жалюгідна можливість обирати кращого серед гірших, а думки з цього приводу суттєво розходяться. Це дуже важка ситуація для виборця, майже любий вибір – це помилка. Як примусити вірогідного обранця (партію, блок) .працювати на виборця і зробити його зобов’язаним і відповідальним перед виборцем.Я прошу висловитись стосовно моєї позиції.Оскільки для мене кращим серед гірших є БЮТ, то я пропоную нам звернутись до лідера Блоку Юлії Тимошенко з такою пропозицією.Першим законом, який вони запропонують і приймуть буде „Закон про відклик виборних посадових осіб” Цей закон має бути зручним для виборців і тоді він буде уже добрим стимулом для обранців виконувати закони і волю виборців.Має бути реалізована така ідея.Раз на рік (крім тіх років, коли вибори) в якуюсь неділю автоматично відчиняються двері всі виборчих дільниць і виборці отримують можливість позбавити посад тих посадових осіб, або політичних партій (блоків) які на думку виборця виконують свої обов’язки неналежним чином. Які відсотки вважати достатніми для позбавлення посади можна обговорити. Якщо ця пропозиція приймається, тоді згода має бути оприлюднена в більшості змі, що буде певню гарантією для її виконання. Позбавлені таким чином посади посадові особи не мають права обиратися на протязі 10 років. Так що нехай працюють на народ, а не на свою кишеню.Якщо мі з Вами не отримуємо відповіді на протязі двох тіжнів, скажімо до 15 лютого, ми починаємо активну агітацію проти всіх. Так! Дійсно, хтось виграє, так вони під себе зробили вибоче законодавство, але це буде сміхотворна Піррова перемога.. Уявляєте, якщо ми будемо так згуртовані, як на Майдані –переможець отримає кілька відсотків голосів. Може тоді зрозуміємо, що грошей, крім державного мінімуму не повинно бути на виборах. Як в Біблії: По справах ви їх пізнаєте..., а не по брехливих рекламах.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Андрей Ильчук, Independent Оpinian, частный сектор, дмитро кук, Понтий Пилат, re4evil, росися вперде d82e7584, НБ, Irada, Roman Podyu 5027fa4e, SergTranscarpathian, Wevelsburg, busny, Yuriy Yurieff, Демьяна Соколова, Алексей Носов d8330900, Sara Deart, майор швейк, Ali Hasan, Pik Az f246ad80, Владислав Василенко, Володимир Мик, Lvbnhj, Женя-Женя, Джеймс Блант, Ирина Иванова 784337f8, Светлана Бессарабова, Фантом 2, Maxim Isajew, Валерий Андреев 761e6ca0, Gennadiy Golitsin, Serg Sergeev, Лилия Стацкая, олег нагибайло, Victor Sokolenko, Udo Dirkshnaider, Коваленко Егор, delo delo, Vermut, Vassanta Kara, Юрий Булкин, Борис Павлов, випадково зазирнув, Кремень, сябро, Сергей Иванофф, Мишка Потапыч, Alter Nator, Gaydamaka Kozak, Саша777, Леонид Богданов, Ksenia VB, Olga Mansika, Bob2, alexkdpu, Elvic Vic, Виталий Безносюк, Несущий_ Свет, Frank Piter, Alex Yustasu, FAF64, Александр Валентинович f61cb9d8, sulima ivan, sv_bombardier, VD K 3cb09466, Cerg, vastness 615169c4, Елена Курносова 4f4520f9, Иллария Соняшникова, Панас Рудченко
 Всего на сайте: 223 писателя

вверх