EN|RU|UK
 Форум Украины(636459)
  36  2
Тему создал: Без имени

Президент в проруби

Президент Віктор Ющенко у четвер скупався в ополонці з нагоди свята ВодохрещаПро це повідомила радник президента Віра Ульянченко.Водночас, як розповів депутат Микола Катеринчук, окунутися в ополонку запрошували всіх міні ситів та політичних соратників Ющенка."Сьогодні на зустрічі керівництва Нашої України нам запропонували скупатися в ополонці. Мені стало цікаво куди їхати, але я так і не зміг з‘ясувати. Сам я купатися не збирався, але хотів подивитись, як це робитимуть інші", - розповів Катеринчук. За його словами, окунання в ополонку розтягнули на кілька годин, щоб всі охочі міністри й політики могли це зробити.Як відомо, на 12:30 президента чекали на спільне засідання Верховної Ради. Однак станом на пів на першу в парламенті продовжувалась погоджувальна рада з представниками президента. Деякі депутати сумнівались, що президент прийде у четвер у парламент.www.ПРАВДА.com.ua, 19.01.2006, 12:53

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Правда Жизни 264a636c, ice -cream 32db2350, SergeLi, Том Джонс, Vlad, Сергей Гайджин, Голем Лакс, сепаратизму смерть, Игорь Мельник 1e80ecc1, Лесли, Антип61, hedonism bot, Artaxerx II, mrSmith, Гримсвотн, Кардан_вал, Чип, Странник Виртуальный, Petr Demchuk, Vladimir Kalashnikov, Андрей Бигма, Ruslan Tkachenko, kostjaua5, Ils ne passeront pas, cvthtrf, Птн-пнхй, SANDY, Gabriel Monte, Cтарий Кінь, Conrad, Ivan Kaif, linoblack, Амастер Амасстер, Hazan Eldoran, Serg likov, Ольга_К, Константин 1041a131, Сергей Иванофф, Maxim Ak-Murza, Maksim Perepelitca, Левко Чорний, Едвард, Сигизмунд Дормидонтович, Александр Т 6dffb803, Саша Крест, delo delo, Богдан Подзізей, пачую кожнава, Who is Who, Fell, Ukrainec Viktor, Артем Бала, Alexei Skibo, Ортодром
 Всего на сайте: 185 писателей

вверх