EN|RU|UK
 Форум Украины
  287  2
НУ іноді як оті діти!
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

 НУ іноді як оті діти!

Знаєте, є такий собі анекдот як раз до Нового Року миші. Товстий пацюк тягне з комори здоровенний шматок сала, а поряд лежить мишоловка з засохлим шматком сиру. Він подивився та зареготав: «Ну прямо як діти якісь!»
Оце читаю я тут багатьох наївних як дітей. Вони реально вважають, що за декілька тисяч років людських гріхів може прийти хтось навіть «покруче» Христа, наприклад Зеленський, прости мені Господі за таке співставлення, але може до дурнів дійде, та знищіть корупцію, контрабанду, та зобов’яже усіх платити податки, а на Землі наступить мир да благоденствіє.
Та це не вдалося навіть Христу!!!
Я не буду тут казати, що ця Зелена гидота саме корумповане, зі своїми богдашами (достатньо послухати плівки Труби), віддає контрабандні потоки своїм покидькам, має офшорки, не платив та не платить податки, а за «мир та благоденствіє» годі і мріяти, якщо не брати капітуляцію. Ні…не про це. Я про інше: коли ж до вас дійде що це неможливо, що такого нема ніде в світі, ніколи не буде. Це жорстока реальність буття. Так, в різних країнах все це може бути по-різному, протестанти беруть так, православні трохи по іншому, Мусліми ще по-своєму, а африканці беруть просто і безхитрісно. Але манафорди є будь де. З контрабандою боролися у нас при Віщому Олегу ( є тексти та «рапорти»), юного Юлія Цезаря контрабандисти взагалі узяли в полон, щоб отримати викуп, і все це було тисячоріччя. І тут приходе Зелене чмо, і це те ж вічне прокляття, знаходяться кучі дурнів, що вважають, що коли «всі будуть жити чесно», а у сусіді-падли, віднімуть кіоска, то можна буде нічого не робити і «зажити як люди»!
Цього не буде! Ніколи! Ніде. Ні в європах, ні в америках… там просто трохи по-іншому, але у підсумку те ж саме. І ми не виключення, але й не зосередження зла. Один морський порт Антверпен, наприклад, проводить контрабасу не тільки в рази більше всіх наших українських портів та прикордонних пунктів, але втричі чи більше всієї нашої зовнішньої офіційної торгівлі! І це тільки Антверпен! Це офіційна кримінологія. Світовий об’єм контрабанди дорівнює 1,6 трильйона доларів! Це по 2010 року. Зараз ще більше.
Люди, світ жорстокий. Тре берегти свій дім, свою родину, Батьківщину, боротися за місце під сонцем і вам НІХТО,НІКОЛИ,НІЧОГО не дасть! Скільки вже писалося про те,що,навіть,якщо забрати усі активи олігархів України, та поділити, то на родину вийде щось близько 300 доларів, але Країні буде кіздець. Всього по 7000 гривень. І все… крапка.
Ніхто не дасть вам «ізбавлєнья, ні Бог не Цар і не герой»- це доречі, комунячий інтернаціонал.
А фактично вся ця ідеологічна фігня-прикриття типової кацапської експансії, програмування тупих вівець, всі ці СРСР та «мір, дружба ,жвачка». Все це для ледарів та лохів.Источник: https://censor.net.ua/f3168549
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
NNN, Алекс Мышкевич, SergTranscarpathian, Елена Голубева a22be1d0, Алекс Охара 483465ab, Vadym Tsyrkalyuk, Jhon Smith 7b0f2b20, olezhka, Alexandr ShamoFF, Анатолий К 65c6a92d, Вася Шевченко f77d76ba, Татьяна Коваленко da358715, Михаил Торо, Игорь Хирскл, Алекс S. Pоман, ВКЛ_это_мы_01, Вольный Каменьщик, пан телемон 150d5d22, die Sonne b2a94bf7, Yuriy Smith, Leo Leo 55dbfe13, курвиметр, metal35, Focus, Устим Кармелюк 2b97c197, Zelya Vsyo, Lera Lera 039019b9, Horvi Hor d3d97a8c, STAS 777, Joker 93149c48, Кардан_вал, dd13, Олександр Рем, Костянтин Залізняк, Rhodesian, Люцифер, Володимир Мик, Dmitry Yermak, Веретено, sulima ivan, Видящий_23, Василь Петренко 873eaed9, Юра Панаев, Oljik, bag, Valdzhu, Ivanna Ivanova 1536f0b6, Shu Shu, Олег Анатолиевич, буков, pacerhard melina, iga biv, Daniil Razorkin, alex tem, Gennadiy VB, Mist, Maksim Perepelitca, Irina Pravda, Павло Дудра, Яр Холодний, wake up-UA, bezmegh, irenka ko, russkiy ukrainec, Roman Ivanovich, 7Кокс7, Роман Григоров 63b79507, James Johnson, Дід Трохим, Алла Новосад 5b57f84f, Власов Сергей b3083465, Андрей Лунёв f3aa6aac, Sophia-Maria Duglass, Иван Петрович Сидоров, Tema9, Novinsky, Виктор Ли e7bd7ce9, Lvbnhj, Bo Pek, Алексей Чесноков, Чайка Київ
 Всего на сайте: 240 писателей
 
 
 
 
 
 вверх