EN|RU|UK
 Форум Украины(618638)
  379  61
Тему создал: УП

Юлія Тимошенко запрошує президента Віктора Ющенка і прем’єра Юрія Єханурова взяти участь у теледебатах

Юлія Тимошенко запрошує президента Віктора Ющенка і прем’єра Юрія Єханурова взяти участь у теледебатах з приводу ситуації в газовій сфері та угоди між "Нафтогазом України" і "Газпромом".Про це говориться у відкритому листі Тимошенко до Ющенка і Єханурова, розміщеному на її веб-сайті."Діапазон оцінок підписаних угод настільки широкий, що включає ряд взаємовиключних характеристик ситуації: від "зради національних інтересів, викликаних корупцією в енергетичному секторі" (так, зокрема, вважаю я) і аж до "блискучої перемоги української дипломатії" (так вважаєте Ви, Вікторе Андрійовичу)", - говорить Тимошенко."Чесно кажучи, будь-яке позитивне оцінювання січневої угоди з боку представників української влади є незрозумілим, оскільки в такому випадку мова може йти або про непосвяченість та непоінформованість, або ж – про зацікавленість у збереженні тіньових схем на газовому ринку, які вже призвели і ще не раз, я переконана, призведуть до енергетичної кризи", - вважає лідер БЮТ. "Однак суспільство має знати Ваші аргументи для того, щоб зробити остаточні висновки в цьому питанні", - говориться в листі.Тимошенко просить в жодному разі не розглядати це запрошення в контексті передвиборчої боротьби, "бо ж сьогодні йдеться не про якість майбутнього українського парламенту, а про майбутнє України, її економічну безпеку та реальні загрози національному суверенітету". У листі Тимошенко також зазначає, що в той час, коли українська делегація підписувала "ці ганебні угоди", "Газпром" пред’явив аналогічний ультиматум урядові Болгарії. "Відповідь болгарського міністра енергетики Румена Овчарова була чітка і зрозуміла: жодних нових угод Болгарія не підпише, оскільки чинні контракти про постачання газу мають силу до 1 січня 2010 року", - повідомляє Тимошенко. "Мені дуже хочеться, щоб і в українському уряді було якомога більше справжніх патріотів, здатних на ділі, а не на словах захищати національні інтереси свої країни. Однак, про це, я сподіваюся, ми також поговоримо на телевізійних дебатах", - говориться в листі.Тимошенко зазначає, що згодна на проведення теледебатів в будь-який час і на будь-якому телевізійному каналі України. "Зі свого боку можу взятися за організацію таких теледебатів, якщо на те буде ваша згода. Чекаю відповіді від Вас", - говориться в листі.Українська правда

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Romeo Ua, Gabriel Monte, Alex Korvin, Ненавижу быдло b26157e5, Ларик Гор, Bob2, Toshno Newapkokrad, Павел Шевченко db7d584a, фОшЫзд Галичанский, AndyMariman, botoks, Ksenia VB, Test 1c43a382, Kana Baktibayev, Саша Крест, Geo, укропбандерівець, Urs, Дмитро Черних, Supple Vine, TarganRun, Чинганчгук, Гыг с Вами, Ольга Мартынюк b6557456, Степан Булыга, FormerKievan1, Антонина Бернат, Senator S 01a656ec, Alex Stone, Oles Ivanov, Nikos KGB, Дымон Олбански, Злий Грицько, ГАБРИЭЛЬ, слава63, Де Правда, Адвокатик, Alex Sokolov 0d8421f8, Спадарыня Марыся, Александр Корчинский 76162614, Denisn, Наив, Лера Ларченко, Дорогой Я, Панас Рудченко, Іван Бандерівець, Gaydamaka Kozak, Puzzle1954, Виктор Степаненко, Valerey Schetko, Pro Gamer, Игорь Карий a2bc19ea, Wevelsburg, Who is Who, Envoy, RustIck, Виталий Прокуратор, RussianChuckcha, Аль Капучіно, Батя Махно, Иванов Юрий 9255343a, Славик Шустрик, Виктор Волик, Maxim Ak-Murza
 Всего на сайте: 201 писатель

вверх