EN|RU|UK
 Форум Украины
  752  0
А Король то голый: ложь Кретович и Подольского, или 5000 га и 600 миллионов гривень
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

 А Король то голый: ложь Кретович и Подольского, или 5000 га и 600 миллионов гривень

Українська держава власниця однієї четвертої світового банку чорнозему. У минулому столітті чорнозем вивозили вагонами до інших країн. На жаль, 70 років потому ми власноруч знищуємо одне із більших надбань країни для отримання копієчної вигоди.
Луганський національний аграрний університет на перший погляд, здавалося б нікого не цікавить, оскільки є переміщеним, «відірваним від коріння» університетом, з купою відповідних проблем. Цим скористався в. о. ректора Ростислав Подольський, так ВСП «Слов’янський коледж ЛНАУ» є одним з 4 структурних підрозділів, що залишилися на підконтрольній Україні території. Чому саме цей підрозділ так цікавить в. о. ректора, на це є певна низка причин, однією із них є 716 га неоформлених родючих земель.
Саме тут, у перший рік свого керівництва, економіст за спеціальністю Р. Подольський, почав відпрацьовувати на практиці перші кроки, а саме: як зібрати соняшник, який не сіяв, як продати врожай в обхід бухгалтерії, як засіяти 300 га пшеницею озимою під врожай 2020 року, не уклавши жодного договору. Авжеж він робив це не сам, так за один рік було змінено 2 керівників Слов’янського коледжу. Т. Плахова заважала працювати, оскільки директор з досвідом, призначений О. Прокопенко був звільнений після збирання врожаю, не виправдавши сподівань, навіть не встигнувши приступити до виконання обов’язків. Такими діями нікого не здивуєш, співробітники та місцеве населення вже звикле до незрозумілих останнім часом нічим не виправданих змін не на краще.
Непокоїть і глибоко ранить інше - пане Ростиславе, чи знаєте ви, скільки років необхідно для відновлення 0,1 % гумусу? Чому ви вчите агроінженерів, агрономів, економістів, зоотехніків? Студенти які у вас навчаються, відсвяткують у родинному колі вихід на пенсію і можливо, лише тоді, за сприятливих обставин, якщо такі складуться, можливо зможуть дізнатися з засобів масової інформації про довгоочікуване мінімальне позитивне зрушення у бік відновлення балансу гумусу, а можливо буде інший сценарій, за яким, можливо саме вони будуть останніми свідками за життя і розповідатимуть своїм внукам, що колись тут були чорноземи а зараз пустеля.
Перевіркою Головним управлінням Держгеокадастру у Донецької області встановлено, що земельну ділянку, яка відноситься до ВСП «Слов’янський коледж ЛНАУ», було засіяно озимими та яровими сільгоспкультурами безпосередньо під керівництвом проректора І.М.Любимова, потім врожай було зібрано, реалізовано за готівкові гроші та отримано прибуток командою в.о.ректора Подольского Р.Ю. у величезних розмірах. При цьому ми розуміємо що оподаткування цих прибутків – це питання не Подольського Р.Ю., він податки не платить!
Зрозуміло, що дані перевірки Головного управління Держгеокадастру у Донецької області, яка проводилася на початку листопада 2019р. будуть оприлюднені, і заподіяну шкоду, спричинену величезними втратами гумусу ніяк не приховаєш, постає питання, штрафи ви плануєте платити з власної кишені, або як за всі свої помилки з фонду переміщеного університету або за рахунок бюджету Міністерства освіти та науки?
Пане Ростиславе, а хто відшкодує витрати на відновлення здоров’я місцевого населення внаслідок цвітіння амброзії, яка росте на «ваших полях» біля населених пунктів. Можливо ви будете знищувати наступні 40 років сходи рослини амброзії, насінням якої цього річ були засіяні поля. Чи знаєте ви, що поля належать до Степової зони України? Чи знаєте ви, що на формування 1 кг сухої речовини амброзії необхідно майже 1 т. води, ви, а один кущ амброзії дає від 30 до 100 тисяч насінин, чи рахували ви кількість кущів, які культивували цього річ на занедбаних необроблених полях?
Пане Ростиславе ви досі впевнені, що зможете це самі виправити?Источник: https://censor.net.ua/f3159620
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх