EN|RU|UK
 Форум Украины
  690  3
ЛНАУ : як обдурити Міністерство освіти та науки
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

 ЛНАУ : як обдурити Міністерство освіти та науки

Закон України «Про вищу освіту», стаття 34, пункт 3 підпукт 3 голосить, що керівник закладу вищої освіти в межах наданих йому повноважень «видає накази і розпорядження, дає обов’язкові для виконання всіма учасниками освітнього процесу і структурними підрозділами закладу вищої освіти доручення». Саме так і повинно бути, про це знають всі співробітники будь – якого навчального закладу. Саме на цьому ніби наголошує виконуючий обов’язки ректора Луганського національного аграрного університету Подольський Р. Ю., саме так працює його «молода команда» всі співробітники університету отримують листи в яких вимоги – надати необхідну інформацію до визначеного дня та обов’язково зазначається година, не виконав або вчасно не подав інформацію – вимагають пояснюючу. Здається кризис – менеджер Подольський дійсно керівник від Бога, цілий відділ It працює постійно щоб інформація, яка знаходилась на корпоративних поштах очищалася, головне прикриття цього - на сервері нема місця для збереження інформації. Байдуже, що співробітникам цю пошту нав’язали і вони самостійно не можуть змінити пароль, контроль від ректора повинен бути повний.
Але як сам Подольський виконує накази, завдяки яких його було призначено. Минув рік наполегливої роботи керівника, а саме один із перших наказів МОН стосувався повернення університету з м. Харків до м. Старобільськ Луганської області. Дійсно наказ виконано, саме в м. Старобільськ знаходиться архів та відділ кадрів але відсутня приймальна ректора. Виникає питання як так, у відповідь чують, що ректор постійно працює в міністерстві, і байдуже, що м. Вінниця це не Київ, напевно міністерство переїхало.
Приймальна в. о. ректора Р. Подольського, його заступники, приймальна комісія, навчальний відділ, відділ бухгалтерії та десятки інших структурних підрозділів знаходяться на базі ВП Слов’янський коледж ЛНАУ м. Слов’янськ Донецька область. Все це завуалювали і ніби то вважається, що мережевий університет працює в 2 областях – Луганській та Донецькій.
PS. Ми дізналися, що один із найбільш відданих ректору працівників була змушена звільнилася після виходу ряду статей в пресі та анонсованої перевірки, на яку чекає університет. Колишній відповідальний секретар приймальної комісії добре розуміє, що не все коту масляна, за афери команди раніше чи пізно у першу чергу доведеться відповідати їй. Здача тестів, яку проводили майбутнім студентами до початку офіційної дати роботи приймальної комісії це майже не порушення, а просто виконання одного з багатьох чергових наказів.Источник: https://censor.net.ua/f3157941
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ali Hasan, жовтоблакитний, Ffydd Laith, Gelen von Troy 8a95dc3a, Григорий Гончар 145f87af, Дід Трохим, Scorpman Y, Ник Литвиненко 3ceba483, Stephan Bil, Alex Surov 3d90a6e3, 2_homo_sapiens, П Січ, 9k38, Aegon Targaryen, Алекс Мышкевич, Freken, Іван Гонта dd31d49a, Павел b9a7a5f3, Saw Ewas 1a26b1e6, Vadim Dumikh, big water, Костя К, ПП Уксусов, Tata Parasolka, RR, sulima ivan, Машаній, irenka ko, Гена Новожилов c4087536, Батя Махно, Борис Дородный 1bb0013f, magic SOM, Eugeniusz 1, Maksim Perepelitca, Диды Выпивали
 Всего на сайте: 102 писателя
 
 
 
 
 
 вверх