EN|RU|UK
 Форум Украины
  392  1
Російський слід в «румунському відео»
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

 Російський слід в «румунському відео»

«Опубліковане в мережі відео про «анексію Буковини Румунією» розглядається як інформаційна операція російських спецслужб», – сказано в повідомленні прес-служби Генпрокуратури України. І це є однією з версій слідства.

Загалом, ніхто і не сумнівається, що Москва продовжує проведення спеціальних інформаційних операцій проти України з метою максимальної активізації всіх потенційно проблемних питань у відносинах з сусідами і західними партнерами в цілому. «Клин непорозуміння» вбивається і у відносини України та Румунії. Якщо, наприклад, у випадку з Польщею, як правило, використовується технологія «ворушіння» неоднозначних моментів спільної історії, то у випадку з т.зв. «румунським відео» відбувається моделювання майбутньої ситуації. Формуються психологічні «якорі» для створення негативного образу майбутнього України – на базі сумнівів у перспективах її територіальної цілісності.

Отже, 26 травня на анонімному каналі в «Youtube» було розміщено відео, яке розповідає про «унію» Румунії та Молдови, анексію української Буковини румунами, а також паралельну анексію росіянами Одеси і визнання українським урядом у 2022 році бойовиків на Донбасі. Досить схоже з почерком вангуючих російських пропагандистських зі щільних рядів спецслужб РФ – в даному випадку у вигляді формування образу «румунської військової загрози».

Безумовно, Київ і Бухарест мають серію проблемних моментів у двосторонніх відносинах, як і будь-які сусіди у всьому світі. Але ніколи після закінчення другої світової війни Україна і Румунія не розглядали один одного, як потенційних військових противників. Навпаки, в період з початку російської агресії на Донбасі румунська сторона всіляко сприяла зміцненню безпеки західних кордонів України. Зокрема, в рамках членства в НАТО Бухарест просив посилити військову присутність країн-членів Альянсу в Чорному морі, щоб протидіяти Росії. Більш того, в контексті складнощів у відносинах між Туреччиною і США, саме Румунія стала найбільш важливим американським союзником по НАТО в Чорноморському регіоні. Румунія всебічно підтримує територіальну цілісність України, і категорично не сприймає російську окупацію Криму, гібридну війну РФ на Донбасі.

У листопаді 2018 року МЗС Румунії засудив агресивні дії Росії в Керченській протоці. Також налагоджено тісну співпрацю двох країн у військовій сфері і в питаннях безпеки.

Одним словом, в офіційного Бухареста немає ніякого інтересу створювати відео, що в останні дні масовано підтримує російська пропагандистська машина, про поділ територій України, в якому б Румунія виступила таким же агресором, як і Росія, і гарантовано потрапила б під міжнародні санкції за підрив системи глобальної безпеки.

Але в цьому і криється задум Кремля: «відмити» себе і переключити увагу українців на міфічну «румунську загрозу». Також Кремль, як завжди, хоче внести розлад у взаємні відносини країн Заходу, що підтримують антиросійські санкції, шляхом «вибивання» Румунії з лав західних союзників. На лице типова тактика росіян – спроби створення хаосу і поділу за допомогою інформаційних інструментів.

Нам вкрай важливо аналізувати всі випади поплічників путінського режиму, і кожен раз при таких спробах давати їм зрозуміти, що ці непоказні плани РФ не тільки не мають перспектив, а й знайдуть рішучу відсіч як з боку України, так і зі сторони її союзників, відносини з якими будуть і далі залишатися дружніми в рамках реалізації неухильного курсу Києва на євроатлантичну інтеграцію.Источник: https://censor.net.ua/f3130697
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
bash171717, ШвидКа Лі, Danilo Kosmina 10be22a1, Андрій Жагун, russkiy ukrainec, Омерзительный, Борис Козлов 6516a265, ВКЛ_это_мы_01, Dnipro 75ed19bb, Magdalena Zurbiene, Владислав Носковский, Герхард, Степан Холдиш, Ali Hasan, Александр Глазков, буков, НБ, Pavlo Dudra, Антип61, Наталия Личкова, Рома Маестро, Red_Sky_On, Антон Андронов 9e5f13cd, Корсунский, Вася Шевченко f77d76ba, Zemych, serh, Aaron Smith d492e1f2, Rachman 128 efa03bfd, Андрей Филипович, Скромный Кролик, Ляпас Трубецкой, Muron, Maksim Perepelitca, Баск Айшер 6311e305, росися вперде d82e7584, Сергей Мороз 15d331dd, Alexander Cherepchenko, Garinich, 18c49ed2, Frol Fedoroff, Putin Mudak, Геракл Платонович, В Полі Вітер, Андрей Андрийко c38ae0c3, Вла, aspirin aspirin, Tot Totovich, vigo, Александро, Истома Луговской 4980fe61, Леонід Мефодовський, 47-я параллель, Александр Одесский, Александр Скитов, Наталия Кравченко 95ba3773, Валерий Баранин 0ce373ff, Шрек Баблокат, dulfan. dulfan, Инна Емельянова d29804a2, Тарас Редька, 133133, вова вовин b840da8e, Сергей1967, Александр Ивашин, Иван Петрович Сидоров, Envoy, Лалала Лалалала 6478e8b9, Лидия Севастьянова, zloy1111, Зося Синицкая, Машаній, Койот Восточноукраинский, Baks13, Підлога Маккартні, Ozols, Дмитрий И 532c9b60, Андрей Якимчук, Странник Виртуальный 2cc6e9e4, Yurii Sliusarchuk, Виктор Ли e7bd7ce9, Gojib, astor-27, O Kassiop, Іван Ґонта 8e00265f, Romeo Ua, Украина побеждает и победит, Купидон, Gromihala, Андрей Кафельников, Василий Васильев 79630a4d, Никанор Босой, Baden, Глеб123, Чайка Київ, Aleks_19 Bezrodniy, Гена Крокодил fc8e26e2, Камброд Зоря eeea8e01, литвин, belge, Jester, Харьков Сумской, Sergey Bardo, Андрей Гусляков a823cc06, Иван Сидоренко c5025651, антиватник черниговский, Nepran Lagidnyi, Trick, три - пятнадцать, Dmitry Ender, Vsevolod Marchenko, Alex Work, OldCat
 Всего на сайте: 306 писателей
 
 
 
 
 
 вверх