EN|RU|UK
 Форум Украины
  343  5

Мосейчук

Шановний Ігоре,я не вірю ні одному слову з Твого першого абзацу,так як не вірю Твоєму керівникові Ляшку. Щоб підняти економічно Україну недостатньо купити корову і вили. Прогрес світовий на місці не стоїть.Повір мені, щоб збудувати нові фабрики і заводи для збоченої української економіки одними вилами не обійдешся і,з своїм досвідом,ніякі юристи навіть на сучасний корівник проєкта не виготовлять.Потрібні іноземні інвестиції.А ви створюєте протистояння всередині країни для їх обмеження на користь «наперсточників»,які захопили те,що залишилось від СРСР.Якщо Ти,Ігоре, такий сміливий проти Супрун,то чому ж Ти не подав позов в суд на Зеленського за образу Твоєї честі і гідності (за виставлений ним флешмоб від 3,10,2018р.),коли він нас українців,а вас, депутатів, впершу чергу, послав… Адже свій монолог він провів на російській мові,а закінчив на українській: «ідіть усі в сраку».Я готовий разом із Тобою,досвідченим юристом,іти в суд на захист нашої (і всіх українців) гідності і честі…Источник: https://censor.net.ua/f3111090
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут

вверх