EN|RU|UK
 Форум Украины
  1505  97
Відкритий лист- роздуми до пані Уляни Супрун

Відкритий лист- роздуми до пані Уляни Супрун

Останні кілька днів відбувається активне обговорення звільнення Уляни Супрун та її медичної реформи. Порада українцям їсти менше чорної ікри народом уже забулася.
Розкажу що я бачу зсередини цієї самої медицини. Не чутки- а саме те що говорить керівництво і своє розуміння славнозвісної реформи.
Проблема в тому що планується повне закриття мережі медичних закладів по селах-як ФАП-ФП, так і АЗПСМ. Уже ведуться розмови про те що сімейний цілком здатний обслуговувати не 1800, а 5000 пацієнтів. Для чого з нього вистачить і одної медсестри - сказали- дообіду з лікарем біля комп'ютера, а з 12-00- по хворим- виконувати призначення лікаря. Мовляв, в Європі цілком спокійно працюють і по 12 годин на добу. Це буде від двох до максимум п'яти лікарів на райцентр, з кабінетами саме в райцентрах. І це не дитячі страшилки вночі біля вогнища- це слова головного лікаря одного з новостворених центрів ПМСД.
Загалом реформи від Супрун несуть самі плюси. Корупція в медицині буде подолана. Разом з самою медициною, але ціль виправдовує засоби. Заради боротьби з корупцією не гріх і рідну матір вбити. А Європа отримає кваліфікованих медсестер та лікарів. На відміну від сучасної Супрун відсталі європейці не скорочують мережу лікарняних закладів, а навпаки- розширюють. Ну, дикі люди, що ж тут скажеш.
Реформа Супрун- смерть медицини. Але власники похоронних контор будуть задоволені.
Я на днях був на нараді- попереду апокаліпсис.
А уявити собі 80-річну бабусю з інсультом, котра по айпаду, ой, по кнопочній нокії розповідає через швидкіснийінтернет в 120 кілобіт лікарю по вайберу ой, СМС-ками що у неї трапилося і де болить я без деякого шоку не можу.
Але, що радує- за числом закритих лікарняних закладів уже в липні Україна обжене РФ.

Я оце подумав.Чи не бажає пані Супрун після успішного завершення медичної реформи зайнятися проблемами системи освіти?- В ній теж потрі кардинальні реформи.От подумати, навіщо нам така кількість шкіл?
Треба лишити по одній школі на область, кожна- десь на 500 учнів. Це відсіє не дуже схильних до навчання дітей, освіту отримуватимуть виключно самі розумні. Решту можна навчати через систему телеосвіти.
Університет лишимо один, у Києві. На дві тисячі студентів. Український диплом відразу здобуде повагу в усьому світі- бо вищу освіту отримуватимуть виключно найобдарованіша молодь. Тим більше, це дозволить подолати корупцію в учбових закладах та зекономити державні кошти.
Прохання репост.Источник: https://censor.net.ua/f3110798
 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут

вверх