EN|RU|UK
 Форум Украины
  116  1

 Німецькі дозвільні органи видали останній дозвіл на будівництво Північного потоку-2 на території Німеччини.

Як і очікувалося, німецькі дозвільні органи видали останній дозвіл на будівництво Північного потоку-2 на території Німеччини. Цього разу йдеться про 30-кілометрову зону у виключній економічній зоні.
Нагадаємо, що офіційна Німеччина наполегливо називає цей проект "виключно комерційним", і вважає його справою, обмеженою інтересами кількох компаній, з відповідним регуляторним режимом. Єврокомісія, Європарламент, більшість країн ЄС, Україна, США, Канада та значна частина німецького політикуму так не вважають. Мантра про "виключну комерційність", очевидно, не знімає ризиків цього проекту для енергетичної та національної безпеки Європи.
Це неприємний, але прогнозований поступ. Протидію він не зупиняє. Найкращий захист для України, який допоможе нам і нашим союзникам, - завершення реформи газового ринку. Боротьба триває.
https://www.facebook.com/NaftogazUA/posts/1699687046777740Источник: https://censor.net.ua/f3094704
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Sophia-Maria Duglass, Wevelsburg, Serg Sergeev, василий иванович 5f88e461, shokolad, Алексей Носов d8330900, НБ, Grte Unbnd, Мыкола Соборный, Vedana, три - пятнадцать, Valery Rusu 4d56cce2, Сергей Шевчук cbb02d4e, 2_homo_sapiens, KAISERWALD, кацахол, BASYL, Шимус
 Всего на сайте: 56 писателей
 
 
 
 
 
 вверх