EN|RU|UK
 Форум Украины
  1274  1
ЯК ТРИ БОГАТИРЯ ПОТОПИЛИ РВУФК

 ЯК ТРИ БОГАТИРЯ ПОТОПИЛИ РВУФК

Семенюшко О.І. Захарків С.Й. Башук.О.Г.

У місті Києві є навчальний заклад спортивного направлення - олімпійський коледж імені Івана Піддубного, що за адресою: м. Київ, вул. Матеюка, 4. У побуті серед спортсменів та громадян називають даний заклад РВУФК (колишнє республіканське вище училище фізичної культури). На сьогоднішній день у даному закладі є такі собі «три богатиря – вершителі людських долей» керівник Коледжу Семенюшко Олексій Іванович, його заступник Захарків Степан Йосипович та «сірий кардинал - наглядач» цього ж закладу Башук Олександр Григорович. Під керівництвом трьох діячів на протязі чотирьох років з олімпійського коледжу під психологічним та фізичним тиском були змушені звільнитись та незаконно звільнені понад 400 працівників, серед них заслужені тренери, вчителі, вихователі. Фактично повністю знищена інфраструктура даного закладу. Кафедра хокея знищена, нові тенісні корти зруйновані. Тренери, вихователі, які неодноразово висвітлювали у своїх зверненнях до високопосадовців органів виконавчої влади ту гірку правду, яка є у даному закладі наразі незаконно звільнені або змушені звільнитись.
Цікаво те, що на звернення батьків учнів, тренерів, вчителів, вихователів високопосадовці жодним чином не реагує.
На даний час «три богатиря» Семенюшко, Захарків та Башук добралися і до кафедри футболу, боксу. Вщент залишили молодих учнів (спортсменів) без професійних тренерів. Так, під психологічним тиском були змушені звільнитись старший тренер з футболу Гуменюк В.В., Прилєпов О.В. єдиний тренер воротарів Євтушенко І.М., також незаконно, по надуманим причинам був звільнений тренер з футболу Семчук Дмитро Анатолійович, учні якого посіли перше місце на першість міста Києва та вийшли з 1-ї до вищої ліги. Кафедра боксу залишилась без професійного тренера Рубайло Володимира Валерійовича, учні якого у травні цього року стали срібними та бронзовими чемпіонами Європи. Дані тренери були звільнені лише за те, що вони намагалися у своїх зверненнях донести правду до високопосадовців, правду на нарадах про те свавілля, той хаос, який твориться у стінах олімпійського коледжу імені І. Піддубного. Доречі, незадовго до незаконного звільнення тренерів Семчука Д.А. та Рубайла В.В. керівництво Міністерства освіти та науки було попереджено, що безпосередньо керівник олімпійського коледжу Семенюшко О.І., разом з Башуком О.Г намагаються незаконно їх звільнити, але чомусь жодним чином керівництво даного міністерства не відреагувало, окрім того, що в черговий раз заступник міністра Греба Р.В. надав лист-відповідь, зміст якого зовсім не стосувався тих проблемних питань, які були викладені у листі. У результаті неналежного реагування керівництва Міністерства освіти та науки України, Семчука Д.А. та Рубайла В.В. було незаконно звільнено. Можливо хтось запитає, а як же здійснюється психологічний та фізичний вплив в олімпійському коледжі на тренерів, вчителів, вихователів, які викривають злочини та правопорушення керівництва коледжу. Семенюшко О.І., Захарків С.Й. та Башук О.Г. запрошують з кафедри боротьби 3-5 діючих тренерів-спортсменів і душе швидко затикають рота тому чи іншому тренеру, вчителю, вихователю, які намагаються висвітлити незаконні корупційні діяння керівництва олімпійського коледжу І Піддубного. У результаті психологічного та фізичного залякування, працівники даного закладу не витримують та звільняються. А на кого не діють такі методи, то по надуманим причинам незаконно їх звільняють. До речі, що робить Семенюшко зі своїми поплічниками?. Звільнили професійних тренерів: кафедри футболу Гуменюка, Прилєпова, Семчука, кафедри бокса Рубайла, а під них набирають до навчального закладу учнів. Взагалі, що дозволяє собі керівництво Коледжу, чим вони думають? Вони ж вводять в оману як учнів так і їх батьків. Адже, на сьогоднішній день вказані тренери у навчальному закладі вне працюють.
Взагалі щодо діяльності керівників Коледжу є дуже багато запитань. Крім них і до високопосадовців органів виконавчої влади є також запитання. Дуже цікаво, чому на неодноразові звернення до посадовців щодо корупційних діянь керівництва олімпійського коледжу відсутні жодні міри реагування? Чому керівництво Міністерства освіти та науки України в особі Греби Р. на той хаос, на те свавілля жодним чином не реагує? Хто і чому дає можливість Семенюшко О.І., Захарківу С.Й. та Башуку О.Г. знищувати професійних тренерів та в цілому інфраструктуру Коледжу? Чому учнів на протязі останніх шести місяців годували як якийсь скот? Коли врешті решт у олімпійському коледжі закінчиться антисанітарія, адже у кінці 2017 року учні захворіли на вірусну хворобу – ГІПОТИТ. Чому керівництво Коледжу примушувало, щоб батьки учнів сплачували кошти по 800 гривень через спортивну організацію «Ратник», яка діє на території олімпійського коледжу та чому діти повинні їздити на змагання за свої кошти? Невже кошторисом не передбачено виїзди на змагання за бюджетні державні кошти? Чому після незаконних звільнень тренерів, учні повинні шукати інших тренерів та інші навчальні спортивні заклади? Хто дає право Семенюшко О.І., Захарківу С.Й. та Башуку О.Г. ображати та принижувати тренерів, вчителів, вихователів? Чому за останні чотири роки під керівництвом Семенюшка О.Г., один з найкращих спортивних закладів (Коледж) в Україні перетворився на найгірший. Такого безладу як у олімпійському коледжі імені І.Піддубного не має у жодному навчальному закладі України. Хто так у цьому зацікавлений? Зрозуміло одне. Чи то у Семенюшко, Башука, Захарківа не з повна розуму, чи вони просто являються чиїмись маріонетками, які і зацікавлені у знищенні даного навчального закладу. Можливо когось цікавлять ті гектари землі на якому розташований Коледж, тому і знищують його? Невдовзі дізнаємось.
Цікаво, яким чином та у якості кого перебуває пан Башук О.Г. у Коледжі? Адже, останній на даний час проходить військову службу за контрактом у Збройних силах України. Хто дозволяє Башуку частіше усіх ображати саме жінок вихователів, вчителів? Так, дуже дивний “чоловік”. Одне з питань до високопосадовців органів виконавчої влади. Чому до цього часу директор олімпійського коледжу І.Піддубного Семенюшко О.І. перебуває на посаді та чому він не відсторонений на час розслідування злочинів, які він скоїв?. Чому надана можливість Семенюшко продовжувати вчиняти правопорушення та злочини, крім цього вирішувати долю людей, які виборюють свої права у судах? Усі ж напевно знають, що Семенюшко перебуває під слідством. Кримінальне провадження, яке порушено стосовно нього за підроблення документу (диплому) ст.358 КК України направлене до Шеченківського суду міста Києва. Кримінальне провадження за ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) порушене та направлено до Деснянського районного суду. Крім цього, є ще і інші кримінальні провадження, які розслідуються слідчим відділом Деснянського управління поліції м. Києва. Як взагалі Семенюшко О.І. перебуває на посаді директора Коледжу за підробленим дипломом? Але, за ті злочини, які скоїв Семенюшко О.І., він не поніс покарання. Деснянський та Шевченківський суд допомагаєта всіляко сприяє Семенюшко О.І., чим навмисно затягує розгляд справ. А те, що відбулося у липні 2018 року біля прохідної олімпійського коледжу І. Піддубного зовсім не піддається жодному логічному поясненню. З метою перевірки використання бюджетних коштів міста Києва олімпійським коледжом на підставі розпорядження Київської міської державної адміністрації прибула комісія у складі якої перебували і депутати Київської міської ради. Але, за вказівкою Семенюшка О.І. вхід на територію Коледжу був заблокований невідомими чоловіками, які і не пропустили членів комісії. Навіть і після приїзду працівників поліції, члени комісії Київської міської адміністрації так і не потрапили до навчального закладу. Очевидним є те, що йому є що приховувати. Це ще раз доводить що продовжується розкрадання державних коштів. Не таємниця, що інтереси Семенюшко О.І., Захарківа С.Й., Башука О.Г. відстоює депутат Київської міської ради Дідовець Ю., заступник Міністра освіти та науки України Греба. Крім цього, керівництво Коледжу неодноразово піарилось та прикривалось на імені Романа Шухевича. У якій Європейській демократичній країні можливо таке свавілля? Просто ганьба.
Маємо надію, що все таки Семенюшко О.І., Башук О.Г.. Захарків С.Й. мають хоча б трохи совісті та змінять своє ставлення до тренерів, вихователів, вчителів, які мають свою громадянську позицію та не будуть у подальшому знущатись над ними. Просимо високопосадовців органів виконавчої влади, правоохоронних органів звернуть увагу на те свавілля та хаос, яке має місце у олімпійському коледжі І Піддубного та все зробити для того, щоб не надати керівництву до кінця знищити спортивний навчальний заклад.

Громадський активИсточник: https://censor.net.ua/f3085944
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Senator S 88ddaa14, томос офшорный, Mendosa, Ватник Иванович Пуйло, Senator S 01a656ec, Vinsent Vega, Vedana, Ihor S.
 Всего на сайте: 21 писатель
 
 
 
 
 
 вверх