EN|RU|UK
 Форум Украины
  6708  2654
Зона миру

Зона миру

Зона миру- регіон, в якому за погодженням між зацікавленими країнами здійснюється комплекс заходів, спрямованих на забезпечення взаємної безпеки, мирного співіснування та всебічного співробітництва держав.
Це з вікіпедії.
Виникла у мене думка і бажання створити тему, вільну від ворожнечі. Де не буде регіоналів, порохоботів, юляботів, міхоботів та всіх інших ;ботів;.
Де будуть звичайні дописувачі, просто кожен зі своїми поглядами, де можна висловити свою точку зору, можливо навіть культурно і ввічливо посперечатися.
А може навпаки- відпочити від ворожнечі, поспілкуватися на якусь нейтральну тему. Можливо хтось знайде спільні інтереси, хтось комусь дасть пораду. Особисто я беру на себе тему медицини, плюс розуміюся в комп'ютерах, моторах мотоциклів та автомобілів. Ще розуміюся на вирощуванні кроликів- одне з моїх хоббі.
Можливо хтось хоче обсудити комп'ютерну гру чи серіал?
В обговоренні новинних тем такого не можна робити, бо це розцінюється як флуд.
Тут же я пропоную зробити вільну від ненависті та сварок тему. Де можливо хтось і зрозуміє що українці мають лишатися українцями, а не ділити одне одного на юля-порохо-міхо-ляшко-гриценко-бойко-чи ще якихось там ;ботів;
Ab altero expectes, alteri quod feceris!Источник: https://censor.net.ua/f3071573
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 27 из 27
<<<19 20 21 22 23 24 25 26 27
Страница 27 из 27
<<<19 20 21 22 23 24 25 26 27
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ivan Lenyoa, Colt, Юрій Ан, Udo Dirkshnaider, Vovcheg Zak, Гладкий Олег, variable general, васисуалий лоханкин fdb5505f, Andrew Vilchynsky, kilgor traut, Сергей Яценюк 303ea0b9, жовтоблакитний, Dovbush, Vlad Pr, cloud2009 26ea8082, Alexandr Slavich, Саша Саша Саша, Dmitriy FromRiDDer, Андрій Жагун, росися вперде d82e7584, Гыг с Вами, Яр Холодний, лютый, ipd dip, ZiZu ZiZu, RauL Bask, Юрий Ковальчук 34b6bfdf, злой крот, Михайло Мартиненко 46356499, Борис Иванченко 6b5a38ee, KharkovCity, Duker Nuker, valentyna 7f6f0f14, legionary
 Всего на сайте: 114 писателей

вверх