EN|RU|UK
 Форум Украины
  3372  518
Зона миру

Зона миру

Зона миру- регіон, в якому за погодженням між зацікавленими країнами здійснюється комплекс заходів, спрямованих на забезпечення взаємної безпеки, мирного співіснування та всебічного співробітництва держав.
Це з вікіпедії.
Виникла у мене думка і бажання створити тему, вільну від ворожнечі. Де не буде регіоналів, порохоботів, юляботів, міхоботів та всіх інших ;ботів;.
Де будуть звичайні дописувачі, просто кожен зі своїми поглядами, де можна висловити свою точку зору, можливо навіть культурно і ввічливо посперечатися.
А може навпаки- відпочити від ворожнечі, поспілкуватися на якусь нейтральну тему. Можливо хтось знайде спільні інтереси, хтось комусь дасть пораду. Особисто я беру на себе тему медицини, плюс розуміюся в комп'ютерах, моторах мотоциклів та автомобілів. Ще розуміюся на вирощуванні кроликів- одне з моїх хоббі.
Можливо хтось хоче обсудити комп'ютерну гру чи серіал?
В обговоренні новинних тем такого не можна робити, бо це розцінюється як флуд.
Тут же я пропоную зробити вільну від ненависті та сварок тему. Де можливо хтось і зрозуміє що українці мають лишатися українцями, а не ділити одне одного на юля-порохо-міхо-ляшко-гриценко-бойко-чи ще якихось там ;ботів;
Ab altero expectes, alteri quod feceris!Источник: https://censor.net.ua/f3071573
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 6 из 6
<<<1 2 3 4 5 6
Страница 6 из 6
<<<1 2 3 4 5 6
 Сейчас пишут

вверх