EN|RU|UK
 Интеллектуальная дискуссия, Новости Украины, Политика, Общество, Обсуждение материалов
  59  3

 Вибори старост в Україні

На Хмельниччині - чергові вибори
Вибори старост мають відбутися у всіх тергромадах України до 2017 року. Жителі 21 села, що увійшли до складу Гуменецької тергромади, вже сьогодні, з 8 до 20 години прийшли на виборчі дільниці, аби обрати 13 старост з 46 кандидатів на ці посади.
Як розповів кореспонденту УНН голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василь Сукач,"виборчі дільниці відкрилися і закрилися вчасно. Нарікань чи заяв про порушення законодавства під час виборів не надходило. Що цікаво, жоден із 46 кандидатів на посаду старости не є представником політичної сили. На території Гуменецької об’єднаної територіальної громади проживає 14 тис. людей. Майже 10 тис. є учасниками виборів. Сподіваюсь, участь у голосуванні взяли не менше 50 відсотків виборців. Наразі ДВК закрили і комісії розпочали підрахунок голосів. Завтра стануть відомі результати голосування".

Нагадаємо, вибори старост призначено на 14 лютого в Одеській, 21 лютого в Закарпатській, 28 лютого в Івано-Франківській, Львівській, 6 березня в Чернігівській, 13 березня в Тернопільській областях.Источник: https://censor.net.ua/f2816839
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх