EN|RU|UK
 Форум Украины
  99  18
Російський Майдан у Москві відбувся

 Російський Майдан у Москві відбувся

Незважаючи на масове зомбування росіян пропутінської пропагандою, все ж у Москві відбувся російський Майдан. Свідченням його виступають ті кілька незгодних з диктаторським режимом, які ось вже більше місяця підтримують вогонь у лампадках на місці вбивства російського політика і опозиціонера Бориса Нємцова.

Про це пише у соцмережі соратник Нємцова і активіст протестного руху Іван Сімочкін, новину передає «Преса України».

«Те, про що стільки років говорили - хто з острахом, хто з надією, - нарешті сталося. Так-так, те, що відбувається на мосту Нємцова - це і є той самий довгоочікуваний Російський Майдан. Як годиться, не на задвірках, а прямо біля стін Кремля. Як годиться, не на годинку потусуватися, а безстроковий - вже місяць триває і не збирається вщухати. Влада прагне його знищити, обгадити, розігнати, і розганяє періодично, а він знову відновлюється, і нічого їм з ним не поробиш», - пише Сімочкін.

Активіст зазначає, що у «російського Майдану» є свої характерні ознаки, які відрізняють його від української Революції Гідності.

«Скажете, а де ж протистояння? Де напір, де Перемога? Так це ж російський Майдан. Не може бути ніякого громадянського протистояння, напору і перемоги у країні, де свобода потрібна лише 0,5% населення, а решта 99,5% цілком усвідомлено вітають фашистський режим і відчувають себе в ньому комфортно», - зазначає опозиціонер.

«У такій країні неможливий майдан-протистояння, майдан-битва з силами зла. Тут можливий тільки майдан-панахида, майдан-поминання. Поминки і похорон свободи і гідності, які так і залишилися незатребуваними, непотрібними і навіть чужими цьому народу», - додає він.

Сімочкін переконаний, що нинішній протестний рух у Москві стане останнім народним бунтом, який закриє епоху «радянських людей».

«Але, тим не менш, це Майдан. Останній, в безславній історії цієї нації, перед її остаточним відходом у небуття», - резюмує активіст.

Раніше ми повідомляли: Вчора, 28 березня, в Москві провели черговий антивоєнний пікет, який закінчився традиційною суперечкою між росіянами.

Олена Ярмолюк 29 березня 2015Источник: https://censor.net.ua/f2763793
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Глеб Егорович Жеглов, East Clintwood, Slavkora, Ksenia VB, Евгений Пэ, Геннадій Бикодір adb80589, sea dog, Филипп Филиппович Преображенск, Валентин Мороз b79642a4, Алексей Носов d8330900, ВКЛ_это_мы_01, shokolad, Toshno Newapkokrad, Masa Petrova, Эйяфьятлайокудль, Vladimir Kalashnikov, Said_, Олег Гончаренко, V G 084f9c0c, Nestor Nen, Виктор Вик, Гоша Печерский, Геннадий Медведев 4e590f22, Vladislav R 85fbc9a9, Roman Kononenko, pinkerton, Люцифер, Валентина Скачко, Иван Афанасьев, Джамал, Ali Hasan, Alexandr Pavlyukov, Mobsteroid, Uxmal, Michail Titoff 64503d38, Сэмэн Поштовый, vivv555777, Alex Lem, Кинстинтин Руйкин, cimbitep, ingrid, Дід Василь, Иллария Соняшникова
 Всего на сайте: 133 писателя
 
 
 
 
 
 вверх