EN|RU|UK
 Форум Украины
  29  0

 Звернення лікарів-майданівцев до президента України

ЗВЕРНЕННЯ

Пане Президенте! 25 січня та 8 лютого 2015 року ми зверталися до Вас через Інтернет та письмово із петицією, що мала сім конкретних пропозицій. Минуло майже два місяці, але жодної відповіді від Вас ми не отримали. Навіть за «совдеповских» часів чиновники відповідали на звернення громадян.
Пане Президенте! У січні Ви сказали, що ніколи не підставите другої щоки терористам. Проте ви не лише продовжуєте підставляти Україну, але й отримуєте регулярні ляпаси. Чого варті лише сотні жертв під Дебальцевим! Скільки ще українських патріотів має загинути від російських куль, щоб Ви віддали наказ про закінчення псевдоперемир’я та звільнення загарбаної української землі від путінських неофашистів, які по звірячому відносяться до наших полонених, розповсюджують лихоманку ненависті до всього українського. Уявіть, як би у 1943 році Сталін замість звільнення України від загарбників оголосив перемир’я фашистам…
За останні два місяці всі наші пропозиції залишаються дуже актуальними, адже нинішнє «перемир’я», під час якого щоденно гинуть Патріоти України – це лише антракт у страшному військовому спектаклі, режисери якого сидять у Кремлі.
ТОМУ ЩЕ РАЗ ВИМАГАЄМО ВИКОНАТИ НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ, А САМЕ:
1. Терміново оголосити військовий стан у Донецькій та Луганській областях, створивши ставку Верховного головнокомандуючого та військові комендатури в усіх населених пунктах цих областей.
2. Терміново оголосити загальнонародну мобілізацію в Україні, в ході якої протягом місяця призвати до українського війська не менше 500 тисяч громадян, організувати їх навчання основам військової справи та надання першої медичної допомоги. Причому дієве навчання проводити не лише із мобілізованими військовими, але і з найближчим резервом в усіх населених пунктах України.
3. Перевести роботу всієї промисловості України у надзвичайний стан для забезпечення українського війська усім необхідним обладнанням та озброєнням, а також звернутися до усіх демократичних країн світу із проханням надати допомогу з даного питання.
4. Звернутися через Інтернет, усі засоби масової інформації, в тому числі нетрадиційні (поширення листівок, робота агітаторів) до всіх жителів Донбасу із проханням протягом 120 годин покинути окуповану територію та виїхати в Україну.
5. З наступного тижня розпочати активну наступальну антитерористичну операцію з метою звільнення всієї території Донбасу від окупантів і терористів, закликавши на підмогу всі демократичні країни світу, які не хочуть миритися із міжнародним тероризмом, який може завтра прийти до їх домівок. Україна має стати організатором створення світового антитерористичного центру.
6. Призначити на травень 2015 року всеукраїнський референдум щодо вступу України в НАТО та підготувати заявку щодо вступу до альянсу.
7. Вжити дієві заходи щодо протидії корупції та розкраданню державних коштів державними чиновниками. Для цього необхідні не лише реформи судової влади, а в першу чергу, дієва робота правоохоронних органів з метою встановлення неминучості покарання за кожний державний злочин.

Україна у небезпеці! Часу на роздуми та вагання немає. Ворог окупував частину нашої рідної землі і погрожує повномасштабною війною. Подальша ваша нерішучість та вагання – це зрада України та її народу. Дійте. Правда на нашому боці! Перемога буде за нами!
Чекаємо на Вашу відповідь на адресу

Лікарі-майданівці:
Семенюк Віталій (м.Дніпропетровськ);
Неруш Світлана, Неруш Василь (м.Дніпропетровськ)
Олійник Євген (місто Тернопіль)
Качор Тарас (м.Львів)
Гоменюк Микола (Черкаська обл.)
Матвієнко Сергій (м. Луцьк)
26 березня 2015 р.

СПОДІВАЄМОСЯ, ЩО ДАНЕ ЗВЕРНЕННЯ ПІДТРИМАЮТЬ ЧИМАЛО ПАТРІОТІВ З УСІХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ. ЗАЛИШАЙТЕ СВІЙ ПІДПИС І ПАН ПРЕЗИДЕНТ ЗРОЗУМІЄ, ЩО ЧАС РІШУЧИХ ДІЙ НАСТАВ:
Источник: https://censor.net.ua/f2763456
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Михаил Петров e28d2d6e, Highway Star, Крим Український 2e25f72b, Глеб Егорович Жеглов, Костянтин Болтівець, 9c2631de, Bvistool Vrvv, Aleks_15, Дегтярева Людмила, Yuriy Yurieff, Two Step From Hell, Владимирец Фартовий, valentyna 7f6f0f14, Alejandro Don Goborez, DI GI, ВолодимирМХ, Vlad shtm, Ва Ва 7c567806, ПП Уксусов, Александр Третьяков b707700d, thdfvdhjn, Dima30, Лариса fb3d953c, Ali Hasan, Сергей Бондаренко 91687c01, Bogdan_, Анатолій Звєрєв, kostjaua5, Хазар Дакійський, Вася Шевченко f77d76ba, Олег Гончаренко, Tatyana Pomolova, Андрей Черевко ab226fee, ingrid, Андрей Ильчук, uegfybyf, Василий Казимко, Oleg Kovo 01405641
 Всего на сайте: 122 писателя
 
 
 
 
 
 вверх