EN|RU|UK
 Форум Украины
  52  1
Творимо державу разом

 Творимо державу разом

Рішення про об’єднання громадян, заснування підприємства або створення держави дається не легко. Злидні змушують людей налагоджувати побут. Пройшовши крізь поневіряння, люди шукають порозуміння. Переживши зраду, приниження та знущання, люди повстають. Після кожної перемоги настає свідома потреба формулювання нових завдань.
Коли є усвідомлення необхідності нового утворення, то першим кроком на шляху створення державності має стати декларація про права і обов’язки громадян, після чого складається конституція держави. Першим кроком для створення підприємств або об’єднань стає угода про заснування.
Мешканці багатоквартирного будинку, який введений в експлуатацію, для створення ОСББ, вже зробили перший крок – вони придбали квартири. Другим важливим кроком для них є складання статуту. І тут треба враховувати суттєву закономірність – принцип парності. Весь світ, всі дії і наслідки характеризуються принципом парності. Так завдяки тому, що сонце випромінює потік електронів і фотонів, на Землі виник тваринний та рослинний світ. Для будівництва потрібно мати проект та відповідний ресурс. Щоб утворилось нове життя потрібні чоловік та жінка. Виховання дитини потребує матеріальної і духовної складової. І т.і.
Беручи до уваги принцип парності, можна стверджувати, що в декларації про права та обов’язки громадян вказується, якими ресурсами володіє держава і на які духовні цінності спирається. Так само в угоді про заснування підприємства або об’єднання вказується, які матеріальні і не матеріальні ресурси вкладаються і які матеріальні та духовні блага створюватимуться цим підприємством або об’єднанням.
У випадку з створенням ОСББ матеріальний вклад вже зроблений це саме придбані квартири. Власникам квартир залишається лише наповнити другу складову що до створення об’єднання. Налагодити дружні стосунки між собою. Впевнений що такий досвід вже є, його треба лише поширити. Так наприклад Тетяна, яка колись запрошувала співмешканців на ранкову гімнастику, могла б засвідчити свої досягнення. Іван, лідер команди «молодих реформаторів», міг би поділитися своїм досвідом. А лідеру «прагматиків» є сенс донести своє бачення до більшості власників, використовуючи при цьому достовірну інформацію. Було дуже дивно дізнатися що командою «прагматиків» підготовлений статут якого ніхто з власників ще не читав.
Суттєвою пропозицією є обрання представника з кожного поверху. Це має сприяти налагодженню приязних стосунків між мешканцями будинку та дозволить ефективно реагувати на проблеми мешканців.
Слід зазначити, що наше суспільство не звикло активно реагувати на громадські ініціативи, тому результат консолідації навколо «реформаторів» в 25% це гарний показник. «Прагматикам» з їх 7% є чому повчитися.
Ми всі приречені створити об’єднання де кожен буде відчувати себе комфортно, розуміти та поважати один одного. Тож на даний час нам буде корисно почати обговорення «положення про добросусідство».
Источник: https://censor.net.ua/f2761391
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Антип61, pinkerton, Серов свидомый, Ярик Сус, Ali Hasan, Бумеранг, 5 копійок, Игорь Хирскл, Сергей Викторович 7271bf2d, sea dog, Ned Stark, Bob2, Sergey Vlad, Radoslav Sikorsky, GSN, Oksana VB, Шимус, Игорь Д, Senator S 01a656ec, nouser, Lvbnhj, SerjUA, Kirim Ukrainali, МыслиВслух, sulima ivan, зеленка, буков, Вася Шевченко f77d76ba, Андрій Шаман, Ларик Гор, Василий Граздич, росися вперде d82e7584, амфаш, Василий Васильев 79630a4d, Володимир Мик, phantom4, Русскоязычный, Данило Галицький 1c1ee858, PutinKaput
 Всего на сайте: 146 писателей
 
 
 
 
 
 вверх