EN|RU|UK
 Форум Украины
  1089  26

 Створення процедури відкликання виборчого голосу

В сучасному суспільстві, для реалізації демократичних принципів, чи не самим ключовим механізмом, являється система обрання представників народу в керівні органі держави.
Вибори депутатів і президента, це чи не єдина можливість яка надається кожному пересічному громадянину впливати на суспільне життя в країні. І кожен свідомий громадянин мусить з повною відповідальністю відноситись до цієї можливості, але якщо в самій системі закладена недолугість, то воля народу буде спотворена, а можливість знецінена.
Недолугість теперішньої виборчої системи полягає в тому що народні обранці не несуть відповідальність за не здійснення своїх передвиборчих завірянь, максимальне покарання яке вони можуть понести, це не переобрання на другий термін, але маючи державний ресурс, маючи підтримку олігархату, і це покарання малоймовірне. Але якщо ввести в систему вибрів механізм відкликання голосу, то обранець який не виконує своїх обіцянок, буде позбуватися свого мандату не чекаючи закінчення наданих повноважень, і цим самим буде присікатися можливість до зловживань, а на його місце буде обраний інший представник, і якщо претендент до влади має намір дійсно зробити умови життя для суспільства кращими, то народна підтримка дасть йому таку можливість.
Источник: https://censor.net.ua/f2760967
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх