EN|RU|UK
 Форум Украины
  55  3

 Котовськ та його мер

В сьогоднішніх складних умовах чимало міст України шукають нових шляхів підтримання життя на належному рівні та забезпечення благополуччя і безпеки своїх мешканців. Не виключенням є і Котовськ - місто обласного підпорядкування в Одеській області, адміністративний центр Котовського району.
Міським головою Котовська нині і останні 26 років є Іванов Анатолій Павлович. Мерська посада, які відомо, є виборною, а отже не дивлячись на часом лунаючу критику (що є абсолютно природнім в демократичному суспільстві) можна констатувати, що міський голова має довіру та підтримку городян. Адже ефективна робота всіх слуб життєзабезпечення міста та його керівництва, зокрема, полягає і в постійному діалозі з суспільством та вчасним реагуванням міської адміністрації на запити громади.
Свідченням цьому є проведення, на запит місцевих активістів відповідальними з питань цивільної оборони у місті Котовськ, ревізії структури цивільної оборони, зокрема, бомбосховищ та системи оповіщення громадян. За словами начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення В. Каменецького, на території Котовська розміщуються 13 захисних споруд і до кінця лютого буде закінчена їх інспекція та облаштування. Варто зауважити, що робота з цивільного захисту населення та всебічної підтримки частин ЗСУ та Національної гвардії, що дислокуються на території Котовська перебуває під особистим наглядом міського голови А. П. Іванова. Не залишаються поза увагою родини військовослужбовців, зокрема, у школах та дитячих садках міста для дітей учасників АТО організовано безкоштовне харчування.
Важливе в роботі міського керівництва займає вирішення блоку соціальних питань, а саме турбота про малозабезпечені, багатодітні категорії громадян, а також людей похилого віку та інвалідів. В місті працюють соціальний гуртожиток для для дітей-сиріт та позбавлених батьківської опіки, центр реабілітації для дітей інвалідів, терцентр для одиноких, малозабезпечених людей похилого віку.
Не дивлячись на скрутне економічне становище в країні, місто забезпечує функціонування всх існуючих соціальних програм та фінансує їх в повному обсязі. Цілодобово забезбечується подача тепла та води в квартири котовчан, ремонт жилого фонду, доріг та тротуарів. Стабільно працює міський транспорт, сторено мережу автобусних маршрутів загальною довжиною 120 км.
В контексті вимог часу, міський голова Анатолій Іванов вважає за доцільне проведення оптимізації виконавчих органів міської ради, оскільки змінення їх структури дозволить адаптувати її до вимог теперішніх реалій та ефективніше відповідати на виклики сучасності.
Отже, загальними зусиллями місто живе і розвивається докладаючи всіх сил задля того щоб завтрашній день був кращим.
Источник: https://censor.net.ua/f2759568
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх