EN|RU|UK
 Форум Украины
  1326  22
Керівник ТК Рада Василь Климчук - сепаратист, який під час воєнних дій показує на каналі Віктора Януковича та Миколу Азарова.

 Керівник ТК Рада Василь Климчук - сепаратист, який під час воєнних дій показує на каналі Віктора Януковича та Миколу Азарова.

Янукович в ефірі ТК «Рада» і не тільки…
П’ятий місяць на парламентському телеканалі “Рада” триває знищення колективу та каналу в.о. директора Василем Климчуком.
З його приходом було звільнено 15 осіб, потім - інших, які були на лікарняних. А зараз почалося справжнє «виживання». Звісно, це він робить не сам, а за допомогою начальника відділу кадрів Кияшко (син якої , Кияшко О.А. , працює суддею в Апеляційному суді м.Києва) та юристки Цуканової. Але у порівнянні з іншими його “подвигами” , це лише квіточки…
Ні для кого не секрет, що зараз на “Раді” повністю відсутнє наповнення та інформація про події в країні. Програм і репортажів з “гарячих” точок немає. Як немає і самих новин. Є тільки скачування відео з Ютубу. Пан Василь хизується тим, що в його горОді новини кожні пів години. А те, що вони однакові протягом 3 днів – байдуже! Програми патріотичного характеру просто закриті. Отак Климчук дбає про власний продукт.
Люди йдуть з каналу, бо мають не тільки професійний рівень, але звичайну людську гідність. Яка не дозволяє працювати зі злодієм та корупціонером. Сам він каже, що залишилися справжні «професіонали». Як вам такий приклад – серед 7 режисерів, з профільною освітою одна Сторожук О.А.?
І це ще не все. ТК ”Рада” має виконувати умови ліцензії, що прописані Нацрадою. Це хоча б ті самі 24 години мовлення на добу. Але вночі канал просто спить, разом зі своїм «хазяїном»…
А нещодавно цей горе-керівник знову почав вимагати від Апарату ВР грошей на технічне обладнання. А де ж кошти, що були надані одним із очільників ВР того часу, Ігорем Калетніком? Відповідь проста - Климчук їх вже “освоїв”. Нема ані нової техніки , ані грошей. Але Василю Анатолійовичу і цього мало - запровадження “чорної бугхалтерії”, відмова виплати співробітникам “відпускних та оздровчих”, введення особистих відомостей для кожного.
Гарний спосіб наживи та пряме порушення Закону! ( Постанови Кабміну № 65 «про виплати та неможливість їх обмежень» та Закону про державну службу).
Коли Україна в стані війни, кожна копійка має йти на боротьбу з ворогом. Але в.о. Директора, самостійно розподіляє заробітну плату, незалежно від норм чинного законодавства. Провідні журналісти, які ще дивом тримаються на каналі, отримали повний мізер. А от особиста секретарка Климчука - Тетяна Олексієнко — понад 18.000 грн. оздоровчих.
І остання крапля - на днях Климчук “вижив” молодого і перспективного журналіста Петра Кузика, чий брат захищає нашу Вітчизну в зоні АТО. Василь Анатолійович позбавив його спочатку премії, а потім відкритим текстом вказав на двері, коли хлопець збирав гроші на бронежилет для брата.
Яке там АТО… Адже на першому плані програми про італійські курорти! ( ефір - 7.08.14, 30.07.14, 16.07.14, 19.06.14року) І все це на головному політичному рупорі — на парламентському телеканалі “Рада” !
http://www.youtube.com/watch?v=0DVFbIfarWM&list=UU5V8mErVFOpcQXEb3y9IMZw
Пан Василь наразі перебуває на відпочинку в Італії. Саме такий “бартер” у нього за програми з пані Наталі Гур»євою.
Тепер запитання до СБУ – а чи не є керівник ТК «Рада» тим самим сепаратистом, який під час воєнних дій показує на каналі Віктора Януковича та Миколу Азарова? Людей, які знаходяться в розшуку!!
https://www.youtube.com/watch?v=PUWyEz5zXTc&feature=youtu.be
Які цілі переслідував Климчук, коли дав дозвіл на вихід документального фільму «Під благословенням Святого Миколая» (5 липня 2014 року, час 14:17:51)? В якому Януковича називають головою держави, а Азаров розповідає, як гарно жити в регіонах?! (Важливо! Після ефіру фільм було знищено з сервера телеканалу.)
https://www.youtube.com/watch?v=PUWyEz5zXTc&feature=youtu.be
Чому ніхто не звертає на це уваги, зокрема Прокуратура м. Києва? Це ж інформаційна безпека нашої держави!
13 серпня 2014 року парламент прийняв Законопроект про «люстрацію в органах державної влади». Настав час дізнатися звідки у Василя Климчука дороге і розкішне життя, автівки, будинки, квартири? І як така людина може обіймати посаду керівника при ВР України? Це питання до компетентних органів.
А от суспільство подібних речей не вибачить. Місце таких “климчуків” - за гратами.

Источник: https://censor.net.ua/f2722850
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
roshenko q, экзорцист, Gyro, Vlad Pr, Алла Новосад 5b57f84f, Сергей Максимов f69909be, Constantine Malkovich ded2b0b7, Герхард Гертрудюк, Kamate Kaora, Крыжок, lera lera 985d9b97, Sophia-Maria Duglass, Garry Zaporozhec, Виталий Волик, Urs, Юлия Новикова b7093497, cimbitep, Україна ЮА, VOLVO XC 70, variable general, Андрій Шаман, Яр Холодний, Валентин Засорин, Fox 1 b13bec2b, Панько Недобрий, Welt Schmerz, Hksvub Dp, Oksana VB, Mora Zfayfer, Николай М, олег жиган, Maksim Perepelitca, Дмитрий Ч, Виктор Ли e7bd7ce9, Кацманавт, Батя Махно, phantom4, Ольга Луцив Сидорова, Чип, Jackman, valeriy levitskiy, Бывалый222, morbius2014, Анатолий К 65c6a92d, Fedot Guravel, Ex perd, Viktor Smolyar, Иванков, Слободянюк Григорий, 5 копійок, Hanka Panyanka, А П 6d5dcd2e, Саша777, Сигизмунд Дормидонтович, Michael Oehlenschlaeger, Cтарий Кінь, Сергей Шевчук cbb02d4e, Пантелеймон Осипенко e130e683, Валентин Линник, Paulo Kit, Михайло Мартиненко 063ba3b8, Igor Kalinin be66ad36, Борис Зет, OA 3b6910dc, Myko, Serg Sergeev, Слава Украине 706c8f12, Konstantin M 91d7c2bd, Muzoreva 8a43c639, Правда Жизни 264a636c, Олег Петрович ed2c8e0a, Severn Bauerlichter, Samtakoi, Игорь Хирскл, vigo, Dm Bv, Александр Алексенцев, Irina Dybonos 997870af, Виктор Шевченко d59f7b77
 Всего на сайте: 231 писатель
 
 
 
 
 
 вверх