EN|RU|UK
 Форум Украины
  1264  22
Керівник ТК Рада Василь Климчук - сепаратист, який під час воєнних дій показує на каналі Віктора Януковича та Миколу Азарова.

 Керівник ТК Рада Василь Климчук - сепаратист, який під час воєнних дій показує на каналі Віктора Януковича та Миколу Азарова.

Янукович в ефірі ТК «Рада» і не тільки…
П’ятий місяць на парламентському телеканалі “Рада” триває знищення колективу та каналу в.о. директора Василем Климчуком.
З його приходом було звільнено 15 осіб, потім - інших, які були на лікарняних. А зараз почалося справжнє «виживання». Звісно, це він робить не сам, а за допомогою начальника відділу кадрів Кияшко (син якої , Кияшко О.А. , працює суддею в Апеляційному суді м.Києва) та юристки Цуканової. Але у порівнянні з іншими його “подвигами” , це лише квіточки…
Ні для кого не секрет, що зараз на “Раді” повністю відсутнє наповнення та інформація про події в країні. Програм і репортажів з “гарячих” точок немає. Як немає і самих новин. Є тільки скачування відео з Ютубу. Пан Василь хизується тим, що в його горОді новини кожні пів години. А те, що вони однакові протягом 3 днів – байдуже! Програми патріотичного характеру просто закриті. Отак Климчук дбає про власний продукт.
Люди йдуть з каналу, бо мають не тільки професійний рівень, але звичайну людську гідність. Яка не дозволяє працювати зі злодієм та корупціонером. Сам він каже, що залишилися справжні «професіонали». Як вам такий приклад – серед 7 режисерів, з профільною освітою одна Сторожук О.А.?
І це ще не все. ТК ”Рада” має виконувати умови ліцензії, що прописані Нацрадою. Це хоча б ті самі 24 години мовлення на добу. Але вночі канал просто спить, разом зі своїм «хазяїном»…
А нещодавно цей горе-керівник знову почав вимагати від Апарату ВР грошей на технічне обладнання. А де ж кошти, що були надані одним із очільників ВР того часу, Ігорем Калетніком? Відповідь проста - Климчук їх вже “освоїв”. Нема ані нової техніки , ані грошей. Але Василю Анатолійовичу і цього мало - запровадження “чорної бугхалтерії”, відмова виплати співробітникам “відпускних та оздровчих”, введення особистих відомостей для кожного.
Гарний спосіб наживи та пряме порушення Закону! ( Постанови Кабміну № 65 «про виплати та неможливість їх обмежень» та Закону про державну службу).
Коли Україна в стані війни, кожна копійка має йти на боротьбу з ворогом. Але в.о. Директора, самостійно розподіляє заробітну плату, незалежно від норм чинного законодавства. Провідні журналісти, які ще дивом тримаються на каналі, отримали повний мізер. А от особиста секретарка Климчука - Тетяна Олексієнко — понад 18.000 грн. оздоровчих.
І остання крапля - на днях Климчук “вижив” молодого і перспективного журналіста Петра Кузика, чий брат захищає нашу Вітчизну в зоні АТО. Василь Анатолійович позбавив його спочатку премії, а потім відкритим текстом вказав на двері, коли хлопець збирав гроші на бронежилет для брата.
Яке там АТО… Адже на першому плані програми про італійські курорти! ( ефір - 7.08.14, 30.07.14, 16.07.14, 19.06.14року) І все це на головному політичному рупорі — на парламентському телеканалі “Рада” !
http://www.youtube.com/watch?v=0DVFbIfarWM&list=UU5V8mErVFOpcQXEb3y9IMZw
Пан Василь наразі перебуває на відпочинку в Італії. Саме такий “бартер” у нього за програми з пані Наталі Гур»євою.
Тепер запитання до СБУ – а чи не є керівник ТК «Рада» тим самим сепаратистом, який під час воєнних дій показує на каналі Віктора Януковича та Миколу Азарова? Людей, які знаходяться в розшуку!!
https://www.youtube.com/watch?v=PUWyEz5zXTc&feature=youtu.be
Які цілі переслідував Климчук, коли дав дозвіл на вихід документального фільму «Під благословенням Святого Миколая» (5 липня 2014 року, час 14:17:51)? В якому Януковича називають головою держави, а Азаров розповідає, як гарно жити в регіонах?! (Важливо! Після ефіру фільм було знищено з сервера телеканалу.)
https://www.youtube.com/watch?v=PUWyEz5zXTc&feature=youtu.be
Чому ніхто не звертає на це уваги, зокрема Прокуратура м. Києва? Це ж інформаційна безпека нашої держави!
13 серпня 2014 року парламент прийняв Законопроект про «люстрацію в органах державної влади». Настав час дізнатися звідки у Василя Климчука дороге і розкішне життя, автівки, будинки, квартири? І як така людина може обіймати посаду керівника при ВР України? Це питання до компетентних органів.
А от суспільство подібних речей не вибачить. Місце таких “климчуків” - за гратами.

Источник: https://censor.net.ua/f2722850
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Maks Kolorto, Михайло Мартиненко 46356499, Володимир Горбатько, Saw Ewas 1a26b1e6, злой крот, Александр Пушкин 7b40c3f0, Испанец Киевский e8266ba4, Иннокентий beer, Gennadiy Golitsin, Андрей Шевченко 73396fdd, cimbitep, Максим d6e7afe2, russkiy ukrainec, жовтоблакитний, Олег Оболонь, Сергій Федченко, Igor Parkanskyy, Сергей1500900, Злий Грицько, Борминталь, Виктор Потоцкий c0ec5c80, DneproUA, Ватник Тупина, Игорь Хирскл, Виктор Новиков 22690162, Yuriy Smith, не скажу, Dead Katsap, Stuart Pearce, Данило Філіппов 952a8ac3, Welt Schmerz, Геракл Платонович, Vladimir Putny, Гыг с Вами, IN UA, Мала Дец, Ivan Ivanov 036c97a9, Вася Шевченко f77d76ba, мирко саблич, Cтарий Кінь, Алексей Носов d8330900, Davidenko Katerina, Miko R 798886a8, Tommy Lee, Paulo Kit, OtMoroz, михась пень, Алла Новосад 5b57f84f, Саша Рыбачок
 Всего на сайте: 184 писателя
 
 
 
 
 
 вверх