EN|RU|UK
 Форум Украины
  155  0
Заклик до Премʼєр-міністра Яценюка, про допомогу!

 Заклик до Премʼєр-міністра Яценюка, про допомогу!

Майже чотири тисячі працівників ДП «Артемсіль» звернулись з проханням до Арсенія Петровича Яценюка! Сподіваємось що це прохання, буде максимально розглянуте. За розповсюдження окрема подяка, до небайдужих людей, які так само переймаються за майбутні України!
Колективом Державного підприємства «Артемсіль», була виражена стурбованість і Серйозний протест, про «подарунок» підприємства у руки Міністерства інфраструктури України.
На даний момент ДП "Артемсіль" у підпорядкуванні Міністерства аграрної політики та продовольства України. І навіть при нинішньому скрутному становищі та ситуації в Україні, підприємство продовжує працювати, і що найважливіше Вчасно виконує такі важливі функції як:
- Повна виплата заробітних плат всім працівникам.
- Перераховує податки до бюджету, вчасно і повністю.
- Збільшує обсяги відвантаження продукції, не тільки на території нашої країни, а й у понад двадцяти країнах світу!
- Вперше за всю історію існування підприємства, у нас налагоджена робота відповідно до усіх вимог Міністерства аграрної політики та продовольства і законів України
Щоб достягти таких стабільних показників, підприємство пройшло довгий і важкий шлях.
Саме за допомоги Ігоря Олександровича Швайки, та спільними зусиллями працівників був покладений кінець всім корупційним схемам. Раніше під управлінням Клюєва з підприємства «Артемсіль», тільки за приблизними підрахунками було безнаказанно вивезено понад 200 мільйонів гривень!!! Що задало підприємству масштабних збитків.

Всі працівники переконані що ДП «Артемсіль» має належати виключно до Міністерства аграрної політики та продовольства України, бо наша продукція є переважно харчовою. І крім цього передача ДП "Артемсіль" до сфери управління Міністерства інфраструктури крок недоцільний і може мати загрозливі наслідки які зруйнують підприємство. Також, є підстави підозрювати, що за даною ініціативою криються корисні інтереси окремих осіб, а саме - представників колишньої влади. Це зокрема пояснюється і тим, що Міністерство аграрної політики та продовольства України не ініціювало питання передачі ДП "Артемсіль" до Міністерства інфраструктури України.
Як аргумент, у минулому році підприємством було видобуто понад 3500 мільйонів т. солі за рік, в той час як на облавтодори України, які підпорядковані Міністерству інфраструктури України, було відвантажено лише 150 тис. тонн, що становить не більше 4% від усього об'єму видобутої солі.
Зміну керівництва, на підприємстві не підтримує ніхто з працівників! Нинішній директор Олександр Миколайович Степаненко, влаштовує всіх працівників повністю, так як за його допомоги, за дуже короткий термін, підприємство наростило показники і продовжує розвиватись. Саме за допомоги Степаненка О. М. були зруйновані всі корупційні схеми
роботи дилерських контрактів реалізації солі по Україні, країнам СНД та дальнього зарубіжжя, шляхом ліквідації посередницьких ланок, що може принести підприємству економію до кінця 2014 року більше ніж на 22 мільйони гривень. Під час становлення Безкорупційного керівництва, директору загрожували, навіть смертельною розправою!
Степаненко О.М. 38 років пропрацював на підприємстві ДП «Артемсіль», останні 4 роки на посаді заступника генерального директора, з 2006 по 2010 рік був обраний на посаду міського голови міста Соледар, являється Почесним громадянином міста. Під його керівництвом підприємство вийшло на новий рівень роботи за рахунок підвищення якості та конкурентоспроможності шляхом впровадження нових технологій, розширення асортименту продукції та оптимізації виробничих процесів.

В завершення, акцентуємо увагу, на тому, якщо не буде почута наше переживання і у разі переведення ДП «Артемсіль» з підпорядкування Міністерства аграрної політики та продовольства України у порядкування Міністерства інфраструктури України, згідно ст. 44 Конституції України, ми залишаємо за собою право вийти на страйк, що відбудеться на підприємстві 14.08.2014 р. Також буде створений страйк під Кабінетом Міністрів, для того щоб наші побажання та вимоги були почуті.
Це повідомлення направлено в першу чергу до Арсенія Петровича Яценюка, який, будемо сподіватись не залишить без уваги прохання великої кількості людей, і не дасть перевести підприємство у підпорядкування іншого Міністерства.

Люди на підприємстві, навіть у такі скрутні часи бажають кращого для нашої країни, зробіть все можливе щоб їм допомогти!
Источник: https://censor.net.ua/f2721147
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Паливода Александр, ShepelTatiana, мирко саблич, valentyna 7f6f0f14, Mora Zfayfer, Игорь Д, Hulio, LeOnid Tkachenko, Максим d6e7afe2, МГМ, Фрэнк Абигнейл d1288b24, mish g11, Татьяна Лайф, буков, Старый зольдат, sigsauer, Иван Сидоренко c5025651, Влад Виноград 674b409d, Alex Stierlitz, Павло Дудра, Александр Пушкин c9e2ec70, Игорь Курикін, 0дессит_из_Сингапурa, Сергей Максимов f69909be, Джамал, олег иванов 9d1a2ffb, Cтарий Кінь
 Всего на сайте: 110 писателей
 
 
 
 
 
 вверх