EN|RU|UK
 Форум Украины
  180  0

 Как путинское ФСБ шпионит за Украинцами. Свидетельства очевидца


Довелося працювати в товаристві ДатаАйіксЮЕЙ, це Українська компанія з головним центром в росії яка продає Українським провайдерам доступ в інтернет, коли дізнався чим насправді вони займаються і яка їх мета, то втік звідти в іншу країну
Товариство дуже підозріле і минулого літа відзначилося скандалом з поширенням дитячого порно на території нашої країни (Детальніше можна прочитати по тут http://www.newsru.ua/ukraine/18jul2013/vergolisd.html)
Але з січня цього року вони пішли ще далі, на мережевому обладнанні яке відповідає за передачу даних вони налаштували зеркалирование розмов по електронній пошті і телефонних дзвінків інтернет провайдерів України які до них підключені на сервера знаходяться в росії, розташовані на луб'янці (там знаходиться датацентр ФСБ) . Тобто якщо ви є користувачем провайдера який підключений до dataix то всі ваші телефонні розмови через інтернет, повідомлення електронної пошти потрапляють в москву, де обробляються спеціальними співробітниками. Клієнтам датаайіксюей є так-же наш національний інтернет провайдер УкрТелеком, можете уявити собі масштаб витоку інформації яка становить особисту і державну таємницю у ворожу країну?

Курирує цю стеження молодий лейтенант ФСБ, який по совсместітельству є головним технічним директором цієї мережі (посилання на його сторінку у Вконтакте vk.com/denjs, поштовий ящик denjs@dataix.ru, телефон 8 921 9772432), директор датаайіксюей Галина Хіврич, поштовий ящик gh@dataix.ru. Буквально минулого тижня він тайком приїжджав до Донецька де зустрічався з терористами і ставив нові сервера для шпигунства за нашими громадянами.
Дуже прошу надати розголосу по всіх засобах інформації та покарати шпигунів. Якщо з українським директором ми можемо якось злагодити за допомогою наших компетентних органів, то з російськими нам треба боротися самостійно і змусивши їх гарненько понервуватиИсточник: https://censor.net.ua/f2719775
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Zu Docs, Konstantin Pelagin, сепаратизму смерть, каратель рабовладелец
 Всего на сайте: 15 писателей
 
 
 
 
 
 вверх