EN|RU|UK
 Интеллектуальная дискуссия, Новости Украины, Политика, Спорт, Фоторепортаж, За рубежом, Экономика, Происшествия, Здоровье, Новые технологии, Общество, Здоровый стеб, Анекдоты и юмор, Поэзия, Административные, Обсуждение материалов
  72  9

 Здійснилася мрія Віки Санжарівець

Здійснилася мрія Віки Санжарівець


Місяць тому “Полтавська думка” повідомляла про звільнення з СІЗО Вікторії Санжарівець, 17-річної дів чини з Ліщинівки Кобеляцького району, яку звинувачують у вбивстві полтавського музиканта й режисера Сергія Звенигородського.

Напівсирота провела за гратами рік і три місяці. Тоді на прес-конференції ми розповіли, як журналісти, правозахисники й адвокати кілька місяців наполегливо боролися за визволення дівчиська, проводили журналістські розслідування, по крупинках збираючи докази невинуватості юнки.

Нині додаткове слідство у справі про вбивство проводить обласна міліція. Вікторія залишається підозрюваною. Але, відповідно до ст .63 Конституції України, на допиті відмовилася давати свід чення проти себе.

На прес-конференції у грудні Віка розповіла про свою мрію вивчитися на кухаря. Наразі мрія дівчинки здійснилася. Уже кілька тижнів як Віка навчається в одному з полтавських СПТУ, де опановує професію кухаря-кондитера. Директор училища зважила на моє прохання і як виняток зарахувала її посеред навчального року, бо як жінка, мати й керівник розуміє, що для подальшого нормального життя дівчині потрібна професія. Та, власне, після передачі 20 листопада 2011 року”Битва екстрасенсів” на телеканалі СТБ вся країна відстежує долю Вікторії Санжарівець.

Віка каже, що їй дуже подобається в училищі, дівчатка в групі хороші, педколектив зустрів її привітно. Директор, завуч і майстер відгукуються про неї позитивно. Дівчині надали місце в гурто житку. Цими днями з педколективом зустрівся громадський правозахисник, один з рятівників Віки, поважний полтавський пенсіонер Володимир Полупан і подякував її нинішнім наставникам за чуйність до своїх вихованців, за високе розуміння трагедії, яку пережила їхня нова вихованка. Володимир Артемович також матеріально підтримав дівчинку.

Вікторія дякує всім чуйним людям, котрі відгукнулися на прохання підтримати її матеріально й передали їй речі та гроші. На жаль, у Віки вийшов з ладу мобільний телефон. Тож якщо в когось також є можливість допомогти їй у вирішенні цієї проблеми, будемо вдячні. А ще Віка мріє про ноутбук та Інтернет… (тел. 066-1206303).

P.S.http://dumka.pl.ua/poltava/1205-2012-01-28-10-05-42.htmlИсточник: https://censor.net.ua/f2603454
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх