EN|RU|UK
 Форум Украины
  33  2

 Заява Головного Проводу Організації «Патріот України» та Соціал-Національної Асамблеї

Останні події, пов’язані з арештом, за абсолютно надуманим звинуваченням, Головного Провідника Організації «Патріот України» та Соціал-Національної Асамблеї Андрія Білецького та збройним нападом на штаб Організації «Патріот України» в Харкові, який було здійснено позаштатними співробітниками СБУ за прикриття та потурання місцевих підрозділів МВС, беззаперечно свідчать про те, що окупаційний режим, руками своїх репресивних органів (СБУ та МВС), взяв курс на силову ліквідацію Організації «Патріот України», нехтуючи будь-якою видимістю законності та використовуючи відверто терористичні методи.
Хід подій дозволяє встановити наявність у репресивних органів чіткого плану, що складається з наступних пунктів:
1. Ув’язнити або принаймні ускладнити діяльність максимально великого числа активістів та керівників «Патріоту України» та СНА. У даному випадку в хід йдуть – арешти на підставі штучно сфабрикованих звинувачень, взяття підписки про невиїзд, постійні виклики на допити, залякування та шантаж.
2. Створити максимально негативний образ Організації «Патріот України» та СНА в масовій свідомості, шляхом тенденційного викладення подій та вкидання дезінформації через підконтрольні владній верхівці ЗМІ.
3. Створити ілюзію розколу в середовищі Організації «Патріот України» та СНА з метою подальшого створення підконтрольних окупаційному режиму «клонів», що остаточно має дезорієнтувати громадськість в подіях, що відбуваються.
За для запобігання реалізації подібного сценарію, накресленого у владних кабінетах, ми, Головний Провід Організації «Патріот України» та Соціал-Національної Асамблеї заявляємо:
1. Незважаючи на всі репресивні заходи окупаційного режиму, ми тверді у своїх намірах продовжувати безкомпромісну боротьбу з антиукраїнською клікою, що узурпувала владу в країні, до повної ліквідації нинішньої злочинної системи. Водночас ми закликаємо рядове членство та наших симпатиків виявляти зваженість, розум та пильність і не піддаватися на провокації та дезінформативні заходи з боку «правоохоронних» бандформувань (СБУ, МВС та ін.), провадити свою діяльність в рамках «законів» (цілком усвідомлюючи їхню окупаційну сутність та антинародність) та по-можливості не наражати на небезпеку себе та Організацію. Основну увагу в нашій боротьбі пропонуємо приділити участі в заходах спрямованих на створення політичної партії та переведення нашої діяльності в політичну площину. Цього останнього, як виявилося, найбільше боїться окупаційна влада, що намагалася (цілком безуспішно) визначити нам роль своєрідного «терористичного пугала» для обивателів.
2. Для всіх сторонніх спостерігачів та зацікавлених осіб ми повідомляємо, що жодного натяку на розкол, про який так радісно повідомляли речники СБУ та МВС, ні в лавах Організації «Патріот України» ні в Соціал-Національній Асамблеї не існує. Позиціоновані «правоохоронцями» «розкольники» А.Бєстаєв та О.Калюка не є членами Організації «Патріот України», а так званий «бійцівський клуб» ніколи не мав жодного стосунку до Соціал-Національної Асамблеї. Натомість названі особи є платними агентами СБУ, про що свідчать як заяви наших ув’язнених побратимів Володимира Шпари та Ігоря Михайленка, що саме А.Бєстаєвим та О.Калюкою за наказом СБУ були встановлені «прослушка» на штабі Організації та підкинуті пістолет і тротил у приміщення Володимира Шпари; а також те що за жодні протиправні дії – збройний напад на штаб Організації «Патріот України» в Харкові, спроба вбивства Головного Провідника Організації Андрія Білецького, спроба підпалу квартири останнього та погрози на адресу його дружини, ці особи не були притягнуті до жодної відповідальності. Фактом є також публічне визнання А.Бєстаєвим та О.Калюкою своєї причетності до агентури СБУ, а також тісні контакти між ними та іншим агентом СБУ С.Колесніком, що здійснив напад на штаб Організації в серпні 2011 р.
3. Усіх небайдужих українців ми просимо надати максимально можливу допомогу (матеріального, юридичного та в першу чергу інформаційного характеру) нашій Організації, що перебуває на вістрі боротьби з окупаційним режимом. Незважаючи на всі репресивні заходи «Патріот України» та СНА є незламними і вже невдовзі стануть в авангарді нової Української Революції, що змете у небуття деспотію олігархів та створить надійний фундамент для побудови Великої України.Источник: https://censor.net.ua/f2600526
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Maxim Isajew, Maxim Ak-Murza, Irada, Василий Чапаев cdfe43f0, Vitaliy Chaykovskiy, Wevelsburg, Ming Uing b56f719d, sergio sergio 909a2d55, Alejandro Don Goborez, Ірландія, Sergey Sryvkin 332ecba0, qeq qeq af3744b3, Ігор Кичак, OA, Иван Афанасьев
 Всего на сайте: 45 писателей
 
 
 
 
 
 вверх