EN|RU|UK
 Форум Украины
  202  1

 Компания Ливелла возвращается на рынок

Скандально відома нафтотрейдерська компанія "Лівела" повертається на ринок. Вищий адміністративний суд остаточно відмовив Державній податковій службі у вимозі скасувати пільги для цієї компанії. Імпортер вже готується до ввезення палива. Учасники ринку вважають, що Кабмін може сприяти відновленню роботи "Лівели" на ринку в надії, що це знизить ціни. Але безмитний імпорт ніколи не приводив до значного здешевлення палива на АЗС, відзначають експерти.

Вищий адміністративний суд (ВАСУ) відмовив Державній податковій службі в перегляді Верховним судом рішення ВАСУ від 22 грудня 2010 року, яким було закрито провадження у справі про законність ввезення компанією "Лівела" нафти і нафтопродуктів без сплати акцизу і ПДВ, повідомило агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на визначення суду від 22 березня. Рішення оскарженню не підлягає.

"Лівела" домоглася права на ввезення нафтопродуктів без сплати акцизу, ПДВ і ввізного мита в серпні минулого року через суди, посилаючись на закон, що діяв у країні ще в 1990-х роках. Компанія ввозила нафтопродукти з липня 2010 року по січень 2011-го. Державна податкова служба оскаржила це право, але в грудні минулого року ВАСУ відмовив їй у вимозі скасувати пільги. Раніше Антимонопольний комітет заявив, що через ввезення нафтопродуктів компанією "Лівела" державний бюджет в 2010 році втратив близько 3 млрд грн. АМКУ в кінці минулого року почав розслідування ситуації з безподатковим ввезенням нафти і нафтопродуктів в Україну, яке поки не завершено. Вчора коментувати його хід у прес-службі комітету не стали. У п'ятницю Верховна рада проголосувала за створення тимчасової слідчої комісії з розслідування ситуації з "Лівелою".
http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2011/04/22/236030Источник: https://censor.net.ua/f2572249
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ivory, Денис Коновалов 4caafe82, Tatyana Pomolova, Антип61, Вася Шевченко f77d76ba, Игорь b007627d, Сергей Михайлов de883929, Сурен Казарян, инкогнито мальдивович, ВКЛ_это_мы_01, Valera Butov, Гыг с Вами, капитан овечкин, Роман Степанович Шулла, Константин Гризодубо, Хазар Дакійський, sea dog, Игорь Д, Welt Schmerz, росися вперде d82e7584, Envoy, Валентин78, kapper, Олєкса Москаленко, Andrey Shevchenko f5154a7a, Tema9, Микола Погорєлов, dmitrij-selverstr, Люцифер, Serega 62, GSN, Евгений Островский, Стас Тихонов, Miko R 798886a8, Кардан_вал, Casada, Yuriy Yurieff, Олег Оболонь, Ruslan Tkachenko, Владимир_1958, Олександр Багряний
 Всего на сайте: 116 писателей
 
 
 
 
 
 вверх