EN|RU|UK
 Форум Украины
  147  2

 Таємний план порятунку

До журналістів дійшла інформація, що в апараті президента негласно створений проект по порятунку України. Згідно з одержаними даними, його сенс зводиться до протидії шахрайської схеми банкрутства країни надгосударсвенными структурами і передачі її земель європейським і американським корпораціям. Як стало відомо, вже незабаром територія України і частково Росії стануть самими кліматично сприятливими і сейсмо безпечними регіонами планети. У зв'язку з глобальними геофізичними катаклізмами, території Європи і Америки навпроти будуть визнані украй несприятливими для мешкання вже через якихось 20 років. Виходячи з цього, світовою елітою ухвалено рішення про зачистку територій, перш за все України і частково Росії, за допомогою нав'язування деструктивних законів і маніпуляцій на ринку енергоресурсів.
Інформація, що просочилася, по плановому розоренню країни украй обурила президента. Він віддав розпорядження виробити тактику протистояння, в якій будуть задіяні ті ж методи маніпуляцій і обману, але тільки надгосударственних структур.
Згідно з одержаними даними така програма вже існує і більш того активно проводиться в життя. Останні рішення по ухваленню величезних кредитів від МВФ на кабальних для України умовах входять в один з її пунктів. Не дивлячись на величезні відсотки і просто згубні для економіки закони, ухвалення яких вимагає МВФ, уряд знов і знов йде на угоди і одержує величезні суми в доларах США. Йдеться про сотні мільярдів. Єдина вимога президента і уряди, щоб умови і суми не були обнародувані протягом одного року. На що була одержана згода, оскільки МВФ разом із спостерігачами сприйняв таке прохання по-своєму - як заходи безпеки перших осіб України при фактичному повному розоренні і передачі всіх ресурсів країни в руки іноземних держав. Насправді, цей час необхідний для покупки нафти і газу у Росії і наповнення резервних місткостей в об'ємі, що забезпечує потреби країни на найближчі 10 років. Ці запаси будуть необхідні для подальшої небаченої реінкарнації виробничих потужностей України.
Як стало відомо, вже віддано таємне розпорядження про повне недотримання контракту з МВФ і ігноруванні всіх домовленостей. Вся одержана доларова маса негласно переведена в золото, а також на покупку необхідного нового обладнання для майбутніх ліній виробництв важкої і легкої промисловості, що за домовленістю з МВФ повинно потім відійти іноземним державам. Окрім цього, величезна частина засобів направлена на відновлення оборонного комплексу країни, а також на відновлення ядерного потенціалу, яке на стадії завершення і декілька десятків міжконтинентальних ракет вже розміщені в секретних шахтах на території всієї країни.
Далі послідує повний розрив угод з надгосударственнимі структурами і доказ інтриг, що ведуться ними, в результаті яких протягом пари десятиліть планомірно розорялася країна. Це і незаконний вивіз ресурсів України за рубіж, і знищення ядерного щита, і руйнування всього військово-промислового комплексу, обвалення виробництва і геноцид населення. Як докази буде приведена безліч секретних договорів і записів таємних переговорів колишніх перших осіб країни з представниками світової еліти.
В результаті проведеного розслідування Україна виставить позов МВФ, Світовому банку, фонду Сороса і іншим структурам у розмірі декількох трильйонів доларів. Частина з якого, одержана від МВФ в розмірі майже трильйона буде списана в рахунок погашення.
Враховуючи підступність і підлоту світових управлінців, країна повністю готова до протистояння економічної блокади, перекриття меж і переходу на внутрішній замкнутий цикл економіки. Окрім цього, надійним захистом від вторгнення і приведення у виконання задуманого: масового виселення людей з квартир і передачу земель у власність іноземним компаніям, послужить розміщена по над границь ядерна зброя.
Також слід бути готовим до відмови Америки від долара з метою позбавити Україну одержаних від МВФ обрізків зеленого паперу, які нічим не забезпечені і друкуються у величезних кількостях для утримання миру під контролем. Вже більше 90% транша переведені в устаткування, стратегічні запаси енергоресурсів, золото і інше. Що залишилися 10% йдуть на підкуп високопоставлених чиновників Європи і Америки для отримання секретних розробок по біологічній зброї, технологіям психовоздействій, лікам, щепленням і іншим методикам геноциду, які використовуються і будуть використані проти нас надалі.
Вже незабаром, буквально через пару років ми досягнемо небувалого досі рівня життя за рахунок повної ізоляції від міжнародних фінансових структур, а також відновлення виробництва, висилки нелегальних мігрантів і анулювання всіх антинаціональних договорів.
Україна повстане з попелу і покаже миру приклад для наслідування!Источник: https://censor.net.ua/f2570721
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Said_, sergio sergio 909a2d55, marina marinina, Alejandro Don Goborez, ahuhu, Егор Киба, sergik, Stephan Bil
 Всего на сайте: 31 писатель
 
 
 
 
 
 вверх