EN|RU|UK
 Политика
  219  11

Геноцид українців продовжується

З програми захисту українців:
«Добитися у Верховний Ради України, ООН, Європарламенту, Парламентів країн світу визнання геноциду українців у ХХ ст. (20,5 млн. знищених) злочином проти людства.
Провести публічний судовий процес над комунізмом. Добитись у судовому порядку заборони комуністичної ідеології як людиноненависницької, що завдала невиправної шкоди українському народові.
Ліквідувати і заборонити використання знущальних щодо українців імперсько-більшовицьких символів, пам'ятників та назв на честь катів України.
Створити спеціальну слідчу структуру для розшуку катів, які нищили українців, і притягнути їх до відповідальності.
Вимагати від Москви офіційного вибачення та компенсацій за геноцид українців. Добитися від Росії повернення заощаджень громадян (83 млрд. крб. станом на 1991 р).»

Я стверджую, що геноцид українців продовжується і зараз. Доказами цього для мене є наступні факти.
1. Більшість етнічних українців проживає у сільської місцевості, не має надійних джерел доходів, не має добробуту, не має можливості гідно заробляти, не має сучасних умов проживання, не має теплих туалетів, каналізації та водопроводу, не має можливості отримати і дати своїм дітям гідну практичну освіту, побудувати житло.
2. З тисячі діточок українців чотириста має патологічні хронічні захворювання, ще чотириста має генетичні або інші порушення здоров’я або дефекти, тільки сто двадцять з тисячі не потрібують лікування.
3. У сільської місцевості Сумської та більшості областей східу України не зареєстровано у родинах українців ні одної дитини віком до п’яти років.
4. 96 відсотків будинків українців побудовано до 1990 року, з них більше половини до 1940 року, ще сорок відсотків – до 1970 року
5. Тільки 7 відсотків будинків українців мають водопровод і каналізацію, інша 93 відсотка і влітку і взимку бігають на двір.
6. Майнове і по доходу розшарування українського суспільства досягає на сілі 99 відсотків, що мають дохід менш ніж 3 євро на день на душу, до 1 відсотка, що мають більше.
7. В українському парламенті 358 з 450 депутатів мають або мати або жінку жидівку, теж відноситься і до президентів України. Більшість членів Національної академії наук України і Національної академії педагогічних наук України також мають або мати або жінку жидівку.
8. За роки незалежності 40 відсотків сільських земель забруднені та потребують коштовного відновлення.
9. У більшості сільських поселень не має годної для вживання питної води, населення не має засобів виробництва, доступу до кредитів, землі, гідної роботи.
Я стверджую, що геноцид українців продовжується і зараз, і здійснює цей геноцід не українська по національності влада.Источник: https://censor.net.ua/f2570134
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу

вверх